Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marutzu ai gresit
#1
Data : 21.02.2009
ora : 00:58
Nick : Marmota ucigasa ( marutzu ) te-ai dat singur de gol
ip dinamic : 79.113.132.225

Am facut 3 poze pe fy dust si imi da 3 poze negre din care am prins doar 1 sa trag la celelalte 2 a dat cancel si a iesit de pe messenger , daca va uitati atent la poza e facut pe de_inferno pe mid ( poza data de el ) , dupa ce am stat cateva minute bune dupa el sa imi dea pozele asta am primit . deci va rog sa luati masuri .

Link la poza : <!-- m --><a class="postlink" href="http://i59.photobucket.com/albums/g300/ywlyws/fy_dust000.jpg">http://i59.photobucket.com/albums/g300/ ... ust000.jpg</a><!-- m --> ( uitati-va atent )
<!-- m --><a class="postlink" href="http://i59.photobucket.com/albums/g300/ywlyws/fy_dust000mod.jpg">http://i59.photobucket.com/albums/g300/ ... 000mod.jpg</a><!-- m --> (mult mai clar ) by JaMMiN

Multumesc JaMMiN

Conversatia YM :
------------------------------------------------------------------------------
~POZE_US: azi
~POZE_US: cum sa se vada negru daca eu le-am facut clar !!!!
A bOY KiD kiSS aLL maruTzu: nuj asa se vad
~POZE_US: e ceva nasol aici dupa ce ca le dai dupa cateva minute bune
A bOY KiD kiSS aLL maruTzu: Smile)
You have received 1 file from A bOY KiD kiSS aLL maruTzu.
fy_dust 000.bmp
Open (Alt+Shift+O)
34 Share
A bOY KiD kiSS aLL maruTzu: ?
~POZE_US: ai ban
A bOY KiD kiSS aLL maruTzu: mai este ceva
A bOY KiD kiSS aLL maruTzu: ?
A bOY KiD kiSS aLL maruTzu has canceled the file transfer.

A bOY KiD kiSS aLL maruTzu has canceled the file transfer.
--------------------------------------------------------------------------
#2
1.In a doua poza se vede clar ca are WALL ! uitativa atent in stanga colt mid Smile dupa perete este un 4-4..cum sa il vezi prin perete?? e clar ca e wall !
2.Pozele au fost apoi "mesterite" de el cu vreun programel de modificat poze !!

Cata nesimtire pe unii :|
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
iam facut poza pe fy_dust si mi-a dat pe de_inferno cred ca tot pe u-s
#4
in prima poza
aia neagra daca dati zoom
in mijloc se vede clar scris aug !

langa intrarea in balcon jos dreapta.dati cu zoom
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
cred ca acolo unde e scris aug mai era o arma ce se vedea prin perete, doar ca a scris cu program. sa nu se vada
#6
deci eu sincer sa fiu chiar am crezut ca marutzu si zuluda sunt jucatori buni...dar dupa pozele alea... Din pacate ati dat-o nasol si o sa fiu direct : IMI ESTE SCARBA CA NU STITI CE E ALA FAIR PLAY !!!

#7
Mai bogdenele pai tu crezi ca mi`am pierdut 1 saptamana din viata degeaba?..Am vrut sa va demostrez ca nu toti asa zisi "pgl-isti" sunt si "curati"..Pe Zuluda la`m prins eu cu wall dar de Marutzu nu stiam :|.
Felicitari TuTuN ai tot respectu din partea mea


Apropo Marutzu foloseste acelasi cod ca Zuluda Smile) adica SSW
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#8
prieteni sti ceva .... recunosc aseara a fost prima data cand am jucat cu walll asta este recunosc ...... am jucat dintrun simplu motiv pe fy_dust chiar si adminu Tutun avea walll si mai multi .... mai era unu nn ala avea si aim .... Adminului Tutun ia itrebuit 5 runde sa stea spectator sai dea slay.. unui care avea aim si se vedea clar .... atunci mam oftikat si am bagat si eu wall asta este nu voi mai comenta nimik in legatura cu acest subiect este greseala mea si mi-o asum!!
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#9
frate mergem la sala cand vrei tu sau jucam pe steam si facem demo oricand , daca ajung sa ma oftic dar mai greu ies nu pun cod , daca mai aud cineva din playeri ca imi spune-ti cum sa folosesc adminul va dau ban direct si nu am stat 5 runde pe el ca sa imi dau seama am fost si am fumat .
#10
Ce rost mai are sa vb atat prins cu wall patetic...cine se scuza se acuza Wink sa zici k tutun juca cu wall :-jSmile) lasa-ne lasa-ne Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
marutzu10 Wrote:prieteni sti ceva .... recunosc aseara a fost prima data cand am jucat cu walll asta este recunosc ...... am jucat dintrun simplu motiv pe fy_dust chiar si adminu Tutun avea walll si mai multi .... mai era unu nn ala avea si aim .... Adminului Tutun ia itrebuit 5 runde sa stea spectator sai dea slay.. unui care avea aim si se vedea clar .... atunci mam oftikat si am bagat si eu wall asta este nu voi mai comenta nimik in legatura cu acest subiect este greseala mea si mi-o asum!!

marutzu nici macar nu stii sa minti ! recunosti ca ai intrat 1 singura data cu wall pe fy_dust...pozele astea sunt de pe inferno,fapt care indica ca nu e prima oara cand joci cu WALL !!! :-J
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
darkclan Wrote:
marutzu10 Wrote:prieteni sti ceva .... recunosc aseara a fost prima data cand am jucat cu walll asta este recunosc ...... am jucat dintrun simplu motiv pe fy_dust chiar si adminu Tutun avea walll si mai multi .... mai era unu nn ala avea si aim .... Adminului Tutun ia itrebuit 5 runde sa stea spectator sai dea slay.. unui care avea aim si se vedea clar .... atunci mam oftikat si am bagat si eu wall asta este nu voi mai comenta nimik in legatura cu acest subiect este greseala mea si mi-o asum!!

marutzu nici macar nu stii sa minti ! recunosti ca ai intrat 1 singura data cu wall pe fy_dust...pozele astea sunt de pe inferno,fapt care indica ca nu e prima oara cand joci cu WALL !!! :-J
ffff buna remarca Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#13
nush ce ne mai intoarcem privirea spre niste codati. ar trebui sa ii banam si de pe forum si de peste tot. sunt niste nesimtiti si zuluda si marutzu
#14
AHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAH se vede augul prin perete.Smile)))).Ce v-am zis eu in topicul despre zuludaSmile). E LOW omu.=)))))
#15
li s-au scos sloturile la ambii !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)