Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intrevedere 4.10.09
#1
deci..cu toate k s-ar putea sa imi iau warn dar zic...belimisar la maxim cu intrevederile astea k nu am fo la nici una..nici nu am stiu..si iar belimisar....deci..treaba e urmatoarea..vreau eu sa ne intalnim dum asta..04.10.09..la ora 5 la rapsodia[again]:>..da de data asta facem atlfe..vreau sa imi lasai nr voastre de tel k sa va sun sa stim exact ce si cum..nu k am mai fo si a venit doar nea' pula ciopartita...lasati nr voastre de tel..k va sun eu K SA STIU SIGUR DAK IESE CEVA SAU NU k nu mor pentru 5 lei in plus la plata..da macar sa va vad pe toti odata..dak nu iese nimic duminica..stabilim alta zi...asha ca...BAGATI MARE CU NUMERELE DE TEL :d


P.S: my number is 0768057522 Big Grin [asta in caaz de exista deprimati din aia care nu rsp deloc la nr straine]

BFT ALL SI LA MULTE FRAGE!!!!
#2
sau lasatimi nr voastre pe pm dak cevaWink
#3
warn... :lol:

mergem uai....eu vin Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
eu voi fi la campina pe 4..SadSad

#5
SI PE LA CAT TE INTORCI??
#6
Eu unu nu cred ca trebuie sa mai zic nimic ... dar nush ce fac maine apoi pana pe 4 cum zice aleX dar am sa vad ce si cum va fi atunci .... nu ma bagati in seama caci oricum eu nu vin sub nici o forma ... nu am de ce ... sa ies la o bere ( suc ... ca ei soferi ) cu baubau su razer ... sincer ... si mai ales ca eu iubesc acel loc Rapsodia din TOATA INIMA

Hf !!!
take care !!!

A fost un mod mai elaborat de a zica ca NU VIN
#7
laurentzii Wrote:Eu unu nu cred ca trebuie sa mai zic nimic ... dar nush ce fac maine apoi pana pe 4 cum zice aleX dar am sa vad ce si cum va fi atunci .... nu ma bagati in seama caci oricum eu nu vin sub nici o forma ... nu am de ce ... sa ies la o bere ( suc ... ca ei soferi ) cu baubau su razer ... sincer ... si mai ales ca eu iubesc acel loc Rapsodia din TOATA INIMA

Hf !!!
take care !!!

A fost un mod mai elaborat de a zica ca NU VIN


mergem in alta parte...da vin-o...nu fi b*lanjiu....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#8
1.ne intalnim la un alt local
2.soferii vor lasa masinile acasa
3.poate reusim sa ne adunam cativa

p.s : 0752598883
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
ma intorc peste 2 ani.. :-S

#10
vin, nr il iei de la laur, nu mai postati cei care nu veniti
#11
posibil sa vin si eu .

nu mai postati aiurea va rog, postati scurt si la subiect. ( DA / NU ) .

laur, ia si scrie cu fontu normal..
#12
nu se mai aboneaza nimeni? hai ca ii culmea...tutun, jst, djbobo, dj, laur? hai bere duminica, daca e ceva schimbam locatia nu-i problema
#13
haideti fratilor..a dar criza peste voi sau au dat femeile peste voi de nu mai vreti sa iesiti la o bereSmile)
schimbam locatia daca vretiWink
#14
PIzza Rita
locatia:alexandru cel bun ( minerva)
daca veniti acolo vin si eu, si pe langa mine mai iau si pe coyk,tutun,etc
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#15
n-aveti bani de un bilet de autobuz? veniti ma in centru.. unde sa venim toti in alexandru.. te cred.. e la doi pasi de casa ta , iti convine


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)