Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imunitate
#1
cer imunitate sa nu isi mai bata ikks joc de tastatura mea cu execclienturile. mi-a dat azi de ma invarteam intruna si cand apasam click scria ceva de genu: sunt un raton. si toate asta pt ca iam zis TACI. si el mi-a raspuns: IMI ZICI MIE TACI? si s-a enervat. si apoi imi zice ca e admin si ca tre sa il respect.
in fine vreau imunitate si nu ma intereseaza sa am admin si alte chestii ca nu joc cs non stop sa am grija de server.
salut la toti
#2
conditie !
steam obligatoriu pt slot !
#3
k o sa fie
#4
ba mucosule.. TU SA TACI.. vii cu vrajeli pe forum.. pe cine luai la misto ma si-mi ziceai ca si ce daca iti aduc admini sa-ti dea ban.. ca n-au ce sa-ti faca.. si puteam sa-ti dau si ban pentru felul cum vorbeai (dar n`am comanda).. dar am zis ca lasa de la mine.
#5
ia-l mai usor ikks. ce fel vorbesti cu omu. aici se fac cereri de slot si admin. ce te ambalezi. rezolva problemele cu omu. asa se face?
#6
imi place de playa ....calm baiatu
#7
ms. noroc Wink
#8
ikks Wrote:ba mucosule.. TU SA TACI.. vii cu vrajeli pe forum.. pe cine luai la misto ma si-mi ziceai ca si ce daca iti aduc admini sa-ti dea ban.. ca n-au ce sa-ti faca.. si puteam sa-ti dau si ban pentru felul cum vorbeai (dar n`am comanda).. dar am zis ca lasa de la mine.

are dreptate... eram si eu Tongue
#9
altu ca el crek sau ti-e frate? cati ani ai si tu ma? ai jucat pe servere mature?
#10
gata mai |-|0u53 ......inceteaza si u cu atata cearta......zi mersi ca nu esti banat ......aia ar fii o problema .....asa ca joak linistit
#11
acuma impresii pe forum.. hai mai dal la ******* :-j
#12
deci pe voi doi va banez pana la urma. ma refer la -k^ si la safta :| . cititi oameni buni regulamentul. nu aveti treaba in zona asta [cereri admin/slot]
#13
ms playa, dar nu-i nevoie sa imi iei apararea, astia is rai ca vulturii si multi ca oile Smile
#14
hai topic inchis
#15
d-nu ikks din pacate pt tine , eu eram de fata , si te-ai comportat exact cum nu ar trebui sa se comporte un admin , iti reamintesc ca mi se aduc vorbe si injurii foarte grave si nu ma comport ca tine !
daca nu iei masuri sa vorbesti cu playeri frumos la orice nivel , mai frecventeaza ora de educatie civica !
atat am de spus !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)