Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hai sa mai punem niste harti ceva
#1
au aparut niste harti faine gen aim_labirint etc....pentru jocurile de noapte 2 vs 2 sau la general `putini`vs`putini` Tongue.
hai care mai stie ceva harti distractive da-ti o idee
Reply
#2
dupa ideea ta de a pune harti mai marfa, vin cu o propunere.
Putini, cred ca nimeni nu stie de mothers_tank. Dupa nume pare o harta banala.. dar, mie, si celor din fostu meu LAN ne placea la nebunie, seara de seara jucam cs 3v3 pe mothers_tank. Harta e micuta .. si foarte complexa, are de toate, si cred ca in loc de fy_snow se poate juca perfect asta ... si astfel, inveti si altceva .. nu doar sa iei o arma de jos si sa tragi in ce misca Wink .
Harta o poti downloada de aici . Merita sa o incerci, si daca va place, o putem pune pe server.
Zi-mi ce crezi.


p.s : daca nu stii cum se pune harta, te invat eu. Iei mothers_tank.bsp ( vezi download ) si o copii in [folder cs]/cstrike/maps si daca ai steam o copii in [folder steam]/steamapps/Counter Strike/cstrike/maps . Apoi intri in joc, si cand dai new game cauti harta in lista. si dai OK.. Big Grin.. so tutorialu ce l`am facut.. bafta
Reply
#3
un awp_bucuresti nu stiu cum arata dar mi-au cerut cativa
Reply
#4
mai cauta Smile) nu numai 1
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#5
aim_qpad_2006
aim_qpad_2007
aim_sk maps ... glock galil/famas usp/igle colt/ak sig/aug ... mai am eu harti pt aiming daca vreti prv pe mess care are id .
Reply
#6
ar fii supr fain dak s-ar baga din nou AWP_INDIA Sad ....parerea mea...o harta super faina..pls bagatio iarBig Grin :x
Reply
#7
india in nici un caz...k dak ar fi indiat numa aia atzi juk...da alt awp ar prinde bine...Big Grin....
Reply
#8
a jucat careva awp_bucuresti ? imi cerea nu sh care !
Reply
#9
cateva harti de awp ce le puteti adauga is faina mai ales circular Big Grin


awp_circular
awp_city
awp_dunes
awp_pit
awp_zigzag
Reply
#10
dj sau marian am yo pe pc awp_bucuresti dak vrei harta dai add la sandy_dinamo sa va o dau Tongue
Reply
#11
aja leo :wink: Tongue
Reply
#12
ce ar fi sa incercam un nou awp k bycastor si india deja sunt trecute


awp_circular


dakv reti sa va o dau

e zooper harta
Smile
kill4fund
caracterizarea hartii
Reply
#13
dar orice harta se poate pune..numa sa le avem si sa aiba timp mihai...si awp_circular e ff faina:X
Reply
#14
awp_circular e mishto ar fi fain daca ar puneo :wink:
Reply
#15
awp_circular fy_dyno....

2 harti ideale ptr server 5vs5 merge de minune Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)