Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gg
#16
nu io fost greu...da adevaru ii k fiekre joak cu ce nume vrea...k nui regula k fiere sa joace cu acelash nume....dak ia ban ii problema lui i se scoata si etc...aqma nu va mai certatzi...so rezolvat si gata...o sa stie deacuma inainteSmile
#17
nu mi-e greu.dar cand vad ca 60 % dintre admini sufera de parca ar fi so zeii.nu iti mai arde nici de cs.
unslot.ms ca ai fost dragutz.oricum mai joc ocazional ca mi so acrit, si nici timp nu prea mai am.

toate cele bune!
#18
de unde sa stiu cand intra unul cu numele de codat , ca e om serios ? imi zici si mie !
#19
dj nu conteaza numele....dak intra unu cu nimele de BOT sau BU.T si joak bine ii dai ban?...la codat ii aceeash chestie poate juca bine sau nu...:-??...nare rost sa va mai certatzi pt chestia asta....irelevant Smile
#20
era vorba de un domn care are slot rezervat pe acest server si intra cu numele de codat , eu nu suport , ai ceva impotriva?
#21
PyR(o) Wrote:dj nu conteaza numele....dak intra unu cu nimele de BOT sau BU.T si joak bine ii dai ban?...la codat ii aceeash chestie poate juca bine sau nu...:-??...nare rost sa va mai certatzi pt chestia asta....irelevant Smile

pyro si tie iti vine sa vomiti ?
daca are slot sa joace cu numele lui si gata ... io n-am chef sa stau toata ziua pe spectator sa urmaresc pe unu si pe altu ... ca ei isi schimba numele din 5 in 5 minute! isi baga diferite nume si abia asteapta sa i se faca poze sau sa primesca ban ..sa intre pe forum sa dea cu papagalu ... care stie ca e bun si are steam ..sa zica si primeste slot si gata ..sa joace cu numele lui ... si eu eram un undercover piro si am primit ban de la tine si nu am dat cu papagalu pe server .. pt ca dadeam bine si nu aveai de unde sa stii ca sunt eu ..
#22
pepsiBig Grin.da oare se putea?
#23
eq :O:O:O Wrote:pepsiBig Grin.da oare se putea?

numa figuri pe capu vostru .. eq zeule si preamaretule daca nu-ti convine esti liber sa schimbi serveru ... cs.u-s.ro nu se inchide daca tu nu mai joci aici ... cand o sa imi fie dor de tine o sa iti scriu o telegrama! numai bine !

TOPIC ( de 2 bani) INCHIS !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)