Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fara banel :(
#1
fara Banel a fost nashpa !
#2
pls dj. m-am bucurat enorm ca nu a jucat banel Big Grin oricum romanii au ramas la prima faza de antrenament, adica la faza de pasa. nu am mai vazut asa pase eronate de....de niciodata Smile
#3
Romania are 22 milioane de antrenori Wink toti au o versiune Wink eu unul dintre antrenori cred k a fost o greseala alegerea terenului de la constanta Wink in conditii mai bune ale gazonului le dadeam clasa Wink ei is mari si greoi ii invarteam de nu stiu unde le e capul si inca o greseala introducerea lui stoica in prima repriza k fundas central cu radoi in centru si dorel stoica k inchizator s-a simtit a fost 2-1 in repriza a-2-a Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#4
o prostie!
Adio calificarela mondiale Wink !!!! Sad
#5
*A.O.T Manutza* Wrote:o prostie!
Adio calificarela mondiale Wink !!!! Sad
iar spargem seminte Smile) mareste productia nutline Smile))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#6
daca era banel se termina 4-2 .... sau poate mai rau Big Grin :?

eu zic ca a fost ofsaid la golul 3 al sarbilor...
pe max nicu .. daca tot l-a adus .. de ce nu l-a bagat macar rezerva....


Ce ziceti.. isi da Piturca demisia?
#7
max nicu cand a ajuns la nationala nu a avut nici un contact cu fotbalul romanesc nici nu stia cine ii sunt colegi,nici cine era antrenor nu cred k stia cum poti sa-l bagi in teren...Piturca a zis clar Max Nicu a fost adus la nationala sa ia contact cu lotul,colegii Wink cat despre piti nu stiu ce sa zic sper sa nu se ajunga iar k in 2003 Smile) cand stelistii strigau:"piti piti lasa-ne" si galeria lui DINAMO:"piti piti nu-i lasa" Smile)) Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#8
asta e nu avem valuare Wink
luam bataie de la lituania si serbia acasa.... e un record:|urmeasa sa e bata si celalate :|
#9
*A.O.T Manutza* Wrote:asta e nu avem valuare Wink
luam bataie de la lituania si serbia acasa.... e un record:|urmeasa sa e bata si celalate :|
nu e neaparat vorba de valoare Wink pregatirea bine a unui meci poate sa-ti aduca victoria chiar daca nu ai un lot asa valoros Smile exemplu:felul in care au stat aseara sarbi in teren...noi mergeam peste ei,pasam dar degeaba Smile nu reuseam sa tragem la poarta au fost un exemplu de echipa care joaca in deplasare Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#10
Ba chiar despre valoare e vorba.Nu avem cu cine si punct.Nu conteaza stadionul ca tot aici iam batut pe olandezi.Am avut 2-0 cu Franta si ne'au batut serbii...iar eu cred ca o puteau face in asa maniera incat sa ne lasam si de seminte.Noi ce am facut cu Lituania?0-3?
#11
gogu Wrote:Romania are 22 milioane de antrenori Wink toti au o versiune Wink eu unul dintre antrenori cred k a fost o greseala alegerea terenului de la constanta Wink in conditii mai bune ale gazonului le dadeam clasa Wink ei is mari si greoi ii invarteam de nu stiu unde le e capul si inca o greseala introducerea lui stoica in prima repriza k fundas central cu radoi in centru si dorel stoica k inchizator s-a simtit a fost 2-1 in repriza a-2-a Wink Bft
ambele echipe au jucat pe acelasi gazon....asa ca pas la scuza asta. intradevar gazonul a fost aiurea, dar ambele echipe au jucat pe acelsi teren.
#12
daca era banel dadea hatrick
2 in poarta ROmaniei 1 in poarta Serbiei
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
oricum o jucat bn Romania no cooment, faze multe goluri frumoase, se putea mai bine dar asta e...
sunt 90% sigur ca la golul 3 o fost offside, a fost o greseala de arbitraj dupa parerea mea scorul putea sa fie altul Sad
#14
in prima repriza a lasat de dorit jocul romaniei... sarbii erau tot pe noi.
#15
am zis de Banel , deoarece la un moment dat sarbii jucau miutza cu noi si alerga Banel pt toti !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)