Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dj
#1
dj din cate stiu eu parca ziceai ceva de un server steam only se mai face ?
#2
am terminat sesiunea?
abia astepti ? si eu abia astept sa joc doar steam only !

daca mai sunt si altii care sa ma intrebe de server steam only sa intrebe aici!

oricum sunt f putin doritori de steam only ..!

multi admini nici nu au steam !
#3
am terminat si eu sesiunea.. :X::X::X:X:X hai cu steam-ul Big Grin

#4
dj eu te-am intrebat ca stiu ca majoritatea au terminat sesiunea de asta..
#5
da ei nu sunt an 5 ... eu acum termin si intru in licenta in vara !
#6
sa curga stemurile:X:X:X

doritori da...sa fie numa steam...si se strang...si dupa ce o sa fie steam....puneti un mesaj pe serveru cs.u-s.ro cum ii...bine ati venit pe serveru cs.u-s.ro sau ce ii acolo....sa scrie: 'jucatorii care au steam pot intra pe serveru steam only cs.u-s.ro steam server connect cs.u-sTeam.ro...sau ce nume doriti sa ii datzi
#7
oricum numai noi astia cativa o sa jucam .. nu prea vad cine o sa joace !

dca o sa fie serverul full anul asta , inseamna ca o sa fie bine

cel de steam war (cu parola ..acolo stiu ca o sa fie full ) dar pe steam normal nu cred !
#8
sunt foarte nerabdator abea astept serverul steam :X :X
#9
si mai cine vrea ? sa vedem macar 30 de posturi aici ca vor ... ca se aduna ? nu cred !

oricum joaca doar cei care stiu ce e ala need backup sau plant c4 defuse si tactici !
#10
ar fi interesant sa scapam de player care se plimba cu bmb pe langa x si nu stiu ce sa faca cu ea!!deci clar astept si eu Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
mda mati convins si pe mn ... o sami iau si io steam .... :d
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#12
hai dj dai drumul la server ca asteapta lumea .. ma numar si eu printre cei cu steam
#13
dj Wrote:oricum numai noi astia cativa o sa jucam .. nu prea vad cine o sa joace !

dca o sa fie serverul full anul asta , inseamna ca o sa fie bine

cel de steam war (cu parola ..acolo stiu ca o sa fie full ) dar pe steam normal nu cred !


depinde....in perioada cand era steam only foarte putini jucatori erau pe server....acum ca a crescut popularitatea sv non-steam....o mare parte din jucatorii buni cred ca au steam....sper sa fie totul ok si cu serverul steam-only :roll:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
cred ca ar fi o idee minunata steam only.dar din cati playeri joaca in acest moment pe server cel mult jumate din ei au steam...deci o sa jucam doar cei fideli acestui server.o sa fim putini dar o sa fie bine.am mai jucat si pe alte servere mari non steam din Iasi si tot asa,cand sa schimbat pe steam erau aproape tot timpul goale(ex: vdo stnet..sper sa nu iau ban pt reclama Tongue ),dupa ce sau dat din nou non steam erau si sunt iarasi pline..decizia apartine ownerilor Tongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
darklan dar ramane si non steam ....
cel de steam va fi aparte si un steam war doar pt elite !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)