Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
discutii clan adminii u-s !
#16
amis Wrote:
dj Wrote:bani de unde?

se pot gasi Big Grin poate discutam si despre asta cand ne vedem cu totii peste doua sapt jumate (abia asteeeept)
ar fi tare sa se mai deschida un server u-s Big Grin
Nu e cum crezi tu! Daca incerci sa aduni bani, nu reusesti niciodata! S-a mai incercat! Acum hai sa continuam discutia despre jocul de aseara!
Reply
#17
zZ^Zz[sbN] Wrote:
playa Wrote:a fost odata! Nu e de la comenzile adminilor, singurul lucru diferit de alte zile a fost ca eram prea multi admini deodata pe server, ar trebui sa mai intram odata asa sa jucam vreo 10 minute sa vedem daca e din cauza adminilor, si atunci o parte ne vom schimba nickul! Pentru ca ieri a inceput sa mearga dupa ce 2-3 admini si-au schimbat nick-ul!
Cat despre runde castigate in si adunate (adica primele 2-3) Gestapo se vede ca nu prea stii despre ce e vorba in mixuri. Iti explic: cand iei prima runda, a doua de obicei o iei iar pentru ca invingatorii au bani, iar pierzatorii nu, si de obicei pierzatorii ar trebui sa faca eco 2 runde, deci castigatorii o iau si pe a 3-a, si abia apoi se vede jocul! Smile Asa ca chill down daca ai jucat doar pe public!
lasa-l ca baiatu a jucat in PGL Smile)


Uite care-i treaba. Nu vreau acuma sa ma cert cu nimeni. Promit ca va iau la un mix pe amandoi , sa vad daca stiti voi. In alta ordine de idei, daca iti iau 2 runde am bani, ok , dar pe 10 la 10 ? omor 5 oameni si pun bomba am bani de full equip Smile ! Nu compara joaca pe server cu mixurile. Nu stiu cata experienta aveti voi, nici nu ma intereseaza. Am vazut ieri ca sbN isi dadea sufletul la un moment dat in joc Smile). Dar cine sunt eu sa judec Big Grin . Fiecare joaca cum vrea, cum poate.

Sper ca n-am atins pe nimeni la inimioara, intentia mea nu-i una rea Big Grin !
Bafta !
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply
#18
A fost frumos, cum am postat si in topicul am zis sa facem ceva FOR FUN da la un moment dat toti sareau cu gura, se juca 13-9 a fost so pontuuu.


In rest a fost frumos, ar trebui sa facem mai des, si putin organizare nu strica
Reply
#19
De acord sa ma iei la mix, sau te iau eu pe tine cand ma intorc in Romania si nu tre sa mai joc de pe jegul asta de laptop si de pe praful asta de conexiune! Smile
Reply
#20
De-acord. Cand ajungi in tara si ai chef de joaca, lasi mesaj, mergem la sala si jucam cum trebuie ! Wink
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)