Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
discutii clan adminii u-s !
#1
cum o fost jocu in seara asta ? 07 decembrie 2012?
Reply
#2
prima parte nu mi-a placut ca tot se reseta, iar faza cu danutz andarcavar a fost de tot kktul pt ca am vb sa jucam admini cu playeri, dar mereu se gaseste unu buricos care "innoata impotriva curentului" ca vrea sa arate ca de el a avut nevoie echipa si atat! In fine, in rest a fost placut dupa ce nu s-a mai restartat!
Reply
#3
N-am inteles faza cu restarturile , dar fie Smile) . Aveam avantaj de cateva runde, se dadea restart. Ati avut avantaj, nu s-a mai resetat. Dar a fost distractiv ! Big Grin

Un 2v2 / 5v5 nu organizati ?;Wink
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply
#4
A fost frumos. Cel putin mie mi-a placut. Cum zicea si Playa, restarturile alea ma disperau, dar apoi a fost ok !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#5
presupun ca dadea erori serverul din cauza ca se folosea chatul adminilor la greu si din cauza comenzilor mai multor admini in acelasi timp...zic si eu!
In rest, frumos!

Reply
#6
BogdaneL#B.u.T. Wrote:presupun ca dadea erori serverul din cauza ca se folosea chatul adminilor la greu si din cauza comenzilor mai multor admini in acelasi timp...zic si eu!
In rest, frumos!
Eu zic ca din cauza unui fluture ce dadea din aripi undeva prin Australia.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
si asa castigati la 0....initial am fost in echipa adminilor...dar nu avea farmec jocul....buricosule
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#8
frumos...la fel ca si jammin, m-au exasperat restarturile alea dar in rest a fost ok..ar mai trebui organizat...am facut un demo...insa nu stiu din ce cauza, nu imi apare scorul si echipele...knd apasam tab ar fi trebuit sa se vada si in demo dar apare negru :-?? in fine...dak il vrea cineva asa cum e Smile) il pot posta Wink)cand e urmatorul meci???? :d
noth!ng Heart u-s
Reply
#9
Gestapo.HD Wrote:N-am inteles faza cu restarturile , dar fie Smile) . Aveam avantaj de cateva runde, se dadea restart. Ati avut avantaj, nu s-a mai resetat. Dar a fost distractiv ! Big Grin

Un 2v2 / 5v5 nu organizati ?;Wink
nu a fost nimic premeditat , server-ul chiar are probleme daca se dau prea multe comenzi odata !
Reply
#10
De ce nu faceti un server separat? Pentru mix/war ? Comenzi putine,plugin-uri 0, admin mod,steam only si asa nu o sa mai aveti probleme.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
Reply
#11
bani de unde?
Reply
#12
a fost odata! Nu e de la comenzile adminilor, singurul lucru diferit de alte zile a fost ca eram prea multi admini deodata pe server, ar trebui sa mai intram odata asa sa jucam vreo 10 minute sa vedem daca e din cauza adminilor, si atunci o parte ne vom schimba nickul! Pentru ca ieri a inceput sa mearga dupa ce 2-3 admini si-au schimbat nick-ul!
Cat despre runde castigate in si adunate (adica primele 2-3) Gestapo se vede ca nu prea stii despre ce e vorba in mixuri. Iti explic: cand iei prima runda, a doua de obicei o iei iar pentru ca invingatorii au bani, iar pierzatorii nu, si de obicei pierzatorii ar trebui sa faca eco 2 runde, deci castigatorii o iau si pe a 3-a, si abia apoi se vede jocul! Smile Asa ca chill down daca ai jucat doar pe public!
Reply
#13
eu cred ca ar trebui facut un sv de war pe care sa se joace 5v5.admini 5 vs 5 playeri (steam only) parerea meaBig Grin
Reply
#14
playa Wrote:a fost odata! Nu e de la comenzile adminilor, singurul lucru diferit de alte zile a fost ca eram prea multi admini deodata pe server, ar trebui sa mai intram odata asa sa jucam vreo 10 minute sa vedem daca e din cauza adminilor, si atunci o parte ne vom schimba nickul! Pentru ca ieri a inceput sa mearga dupa ce 2-3 admini si-au schimbat nick-ul!
Cat despre runde castigate in si adunate (adica primele 2-3) Gestapo se vede ca nu prea stii despre ce e vorba in mixuri. Iti explic: cand iei prima runda, a doua de obicei o iei iar pentru ca invingatorii au bani, iar pierzatorii nu, si de obicei pierzatorii ar trebui sa faca eco 2 runde, deci castigatorii o iau si pe a 3-a, si abia apoi se vede jocul! Smile Asa ca chill down daca ai jucat doar pe public!
lasa-l ca baiatu a jucat in PGL Smile)
Reply
#15
dj Wrote:bani de unde?

se pot gasi Big Grin poate discutam si despre asta cand ne vedem cu totii peste doua sapt jumate (abia asteeeept)
ar fi tare sa se mai deschida un server u-s Big Grin
noth!ng Heart u-s
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)