Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
definitivare gratar 25.07.2010
#31
la ciric , ramane . tel meu este 0745 48 65 74
#32
0742540190
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#33
ideea de baza este sa veniti !
ca eu am unde sa va cazez peste noapte !
de mancare de gratar , am eu !
de bautura aduceti voi , si imi trebuie cineva sa ma ajute cu transport !
#34
+ Iza.
nr: 0766849290
#35
+ una bucata fenomenala de mine

0751 13 53 19
YES, OH MY GOD
#36
0752598883 / 0232203883
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#37
Dak reusesc sa bag o stramba la prietena mea ,poate ajung si eu.
#38
zii k te duci la un preten la spital care e handicapat, si dak asa, damio mie la telefon, k o lamuresc eu Smile)

dj, nu vrem sa fim nesimtiti, dar daca poti si vrei sa ne ajuti cu mancarea, atunci mergem pe mana ta in legatura cu mancarea. ramane atunci sa ne potrivim cu bautura.
cat despre transport, sa vad paote il conving pe bog sa vina el cu masina( varmiu adica), k momentan circul numai cu gti-ul, iar spatiul este cum este in masina aia Big Grin

l.e :mai aduc si eu unul . e varmiu mai exact, bog are nickul pe server. a jucat numai de cateva ori...
#39
0753824643 dak e loc si pt mOv.
i`m kido
#40
normal k e loc :X


verde nu vine?
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#41
Nu tine cu din astea Razer,las ca gasesc eu ceva dak ma hotarasc sa vin.Oricum ms pt idee.Poate vin cu dark,dar cu el o sa vb pe mess. :wink:
#42
O lada frigorifica sa aduca cine are
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#43
Cum se face ca maine e gratarul si noi cu toate astea nu am stabilit cat punem si cand dam banii Smile)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#44
noroc de mine.
#45
tare greU!
cine merge la cumparaturi cumpara din banii lui, cand ne intalnim zice cat a cheltuit, si impartim cheltuiala la cati ne adunam si ii dam banii inapoi
YES, OH MY GOD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)