Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dOk admin
#1
nume:A
prenume:Andrei
nick (actual si cu care ai mai jucat):dOk / derivatele lui
playeri adusi pe server(nick):nDy , r1k
timp de cand joc pe server: am ceva luni .4-5
sustinut (propus ) de adminul :junk
timp de cand joc CS:10.
YM:andreyul_10
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu ! 79.112.39.161
oras:iasi
varsta:17
steam id:STEAM_0:1:13671625
#2
Eu zic contra. Explicatia este:
Ma uitam pe un jucator (dar fara sa stau spectator, cand a intrat a intrebat cine este admin?) terro era afk si nu i-am dat slay la care "dOk" isi zice parerea
*DEAD* dOk : slay
....
*DEAD* dOk : SSLAY
....
*DEAD* dOk : gata fac cerere de admin
.....
*SPEC* Fire`` : Este in basza
*DEAD* dOk : fire dormi ?
*DEAD* dOk : ai admin degeaba?
.... psay
(dOk) Fire`` : TACI !!
dOk : nu vreau Smile
wakk ii da ban si scrie un motiv sa vada toti jucatorii la care "dOk" incepe sa-l intrebe pe wakk ca de ce ii da ban de ce nu-i dat ban, sau de ce nu a facut aia sau (chestii copilaresti).
.....
Fire`` : dOk nu mai comenta
....
dOk : ysi tu ai degeaba admin
....
dOk : dc nu l-ai rugat si frumoos? (catre wakk)
Fire`` : Liniste copii
....
dOk : fire.
dOk : abtine-te
*SPEC* Fire`` : SAu ce?
.....
dOk has left the game.

Sunt deacord sa primeasca cineva admin pe server daca mai si joaca pe el, daca aduce 1-2 jucatori, daca stie jocul, dar cand el face cerere de admin doar sa foloseasca comanda "slay"... nu sunt deacord.
Poti sa ai si esecuri, poti sa ai si succesuri!
#3
aceea a fost doar o gluma . Smile

erau mai multe detalii legat de discutia de mai sus .. nu am chef de o polemica.

@wakkk ... avea unul wall (ceva de genul) , la care wakk il roaga sa scoata codul / daca nu ii va da ban :| .. asta este o atitudine de admin ?!
@ fire .. nu prea intelegi ce se vorbeste pe sv Smile
#4
Tu nu intelegi. Eu cu wakk vorbeam fara sa vedeti voi... dar nu conteaza nu pot sa-ti explic eu tie teorii. De ce nu deschizi topic la reclamatii admin sa postezi ca nu am dat (sau wakk) ban la un jucator care avea cod. Detalii care? nu sunt alte detalii mai importante decat ceea ce este sus. Nu mai posta nimic legat de mine, daca doresti incearca sa-ti sustii cererea.
Poti sa ai si esecuri, poti sa ai si succesuri!
#5
contra .... asa in gluma
#6
dOk Wrote:aceea a fost doar o gluma . Smile

erau mai multe detalii legat de discutia de mai sus .. nu am chef de o polemica.

@wakkk ... avea unul wall (ceva de genul) , la care wakk il roaga sa scoata codul / daca nu ii va da ban :| .. asta este o atitudine de admin ?!
@ fire .. nu prea intelegi ce se vorbeste pe sv Smile




ce-i asa de grav ca l-am rugat sa iasa, l-am prins si ieri cu ,cod si azi folosea alt cheat asa ca l-am rugat sa iasa si a iesit :lol: :lol: :lol: ce vroiai sa-i fac? daca nu-l scotea ii dadeam ban si asa serverul duce lipsa de playeri Confusedhock:


ps: Raspunsul meu este contra momentan mai joacaSmile
#7
contra !
#8
Contra prietene. Ai inceput cu stangul. Mai aduna cateva luni de joc.

P.S : Si eu rog unii playeri sa scoata codul, in cazul in care o fac pe'a tarusii ii tin in slay pana ii fac la psihic.. Daca ii dau ban nu rezolv nimic. Majoritatea au ip dinamic, la ce folos e ban-ul ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
Not yet.
PS. Here are a few lessons to learn: 1.st grow up 2.shut the f**k up, be quiet.
#10
pari mai inteligent daca zambesti complice si taci decat daca esti gura mare ..

contra !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#11
pro
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#12
eu zic sa scoateti 2 admine si sa ii da-ti admin lui dok, si tot va fi mai bine, sta pe server cat 4 admini nu 2 Smile
#13
discutii peste discutiii iar sv este plin de copii cu wall/aim Smile ..... unde sunt adminii de elita ?!
#14
Eu am fost aseara pana tarziu. Am fost si dimineata chiar. daca ai steam da add la conturile adminilor. Daca nu vezi facebook, ai contacte. Azteck Conn. saracu ma cheama mereu pe mess si intru, lui i-ar trebui un admin. Ia si procedeaza la fel pana primesti, daca primesti. Pe forum, nu intra nimeni instant dupa postarea mesajului, prin urmare degeaba postezi.
#15
si eu am avut probleme cu el .dar PRO........
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)