Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cu ce nick ati inceput sa jucati cs pe u-s?
#1
cu ce nick ati jucat prima oara pe u-s Smile yo cu carbon iar dp aia am avut kripton vasilica bluestar si aqu d m X :>

sa va aud si pe voi Tongue
#2
Prima data gogu,dupa aia am jucat cu gogu si acum cu gogu Smile)
#3
G-o-G-u Wrote:Prima data gogu,dupa aia am jucat cu gogu si acum cu gogu Smile)


tare asta :lol: :lol:


yo nu imi mai aduc aminte primul nume :lol:
#4
la inceput Manutza....pana am intrat in clanul aot.. actualt se stie *A.O.T Manutza* :evil: :evil:
#5
prima oara BOFANEL , apoi *A.O.T Bofanel*, apoi *A.O.T BoFaNeL* (prezent)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
prima data oKe apoi a si akm ^a^ sau -[str16]-^a^ Big Grin
#7
tzi le zic pe toate...is in ordine cronologica: PEPSI, Vladutz, Kraft|Vladutz, Cabal|Vladutz, PyR(o), K.T.A | PyR(o), EvolvE^...(mai nou si cu [H]ack[P]ack://sW@Rm...care de fapt "[H]ack[P]ack://" va fi clanul de dupa ce intru la faculta Big Grin)
#8
^^d3ath^^ :twisted:
apoi DjBOBO
#9
am fost Adytzzu, DoN^AdytzZu ( mare clan la timpul lui.. acum vreo 5-6 ani ).. apoi n0ne.xXx ( alt clan, nu chiar asa de tare )... iar acu sunt ikks.
#10
pai am inceput sa joc pe sv cu Blue Sky si acu joc cu nickul Umbre*Blue*Sky Smile
#11
Ce la nume.Sido de cand ma stiu
#12
prima data am jucat cu Geronimo, apoi geronimo_12inchi, apoi "ultimu loc", apoi playa, apoi JaMMiN....si cu muuulte alte nume ca joc undercover la greu pe sv...nu mai zic cate banuri mi-am luat pe cs.u-s.ro si cate poze am dat la share Tongue
#13
bunicutsa_ucigasha , dan , raidenN , sub_z3r0 , danutzZ MD rulzZ , si in prezent danutzZ
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)