Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
clanu favorit?
#16
playa Wrote:eu cred ca nu v-a castiga nici un clan....pentru ca nu cred ca se v-a ajunge la final
ba sincer nu-mi dau seama dc esti asa de negativist Wink pana acum a fost o organizare buna Bft
#17
playa Wrote:eu cred ca nu v-a castiga nici un clan....pentru ca nu cred ca se v-a ajunge la final

putin optimism playa Tongue :? Sad
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
nu imi place de voi ca deviati de la subiect .......despre ce e topicul asta si unde ajungeti sa vb ........postati si voi clanul care credeti ca va castiga nu toate tampeniile ........
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#19
CLANUL ***A.O.T*** VA CASTIGA
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
Smile))))))))))))))) ba pai hai sa le dam cupa lu aot Smile)))))))))))))))
#21
nu ma las ca jucam pana la capat Wink sa o luam pe merit Wink
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#22
ori voi ori ohs sau vr/ sau original sau hack side Tongue

oricum noi suntem varza....spooky nu mai joaca asa cum juca el odata....zvan varza eu varza quiet varza....monster joaca numai dota...oricum...sper sa iesim macar din grupe sa nu ne facem de cacao :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
Yo is dispus sa pun cu oricine pariu k Aot nu castiga cupa...imi pun casa in joc ce vreti voi Smile)Smile) is buni n-am nik cu ei,dar sunt clanuri mai bune Wink si ma refer la original WinkBig Grin aia joaca criminal si joaca si de ceva timp impreuna,din partea mea as vrea sa castige Aot k e clan de pe u-s,dar nu cred sincer Wink ORicum Ss is baza Big Grin
#24
G-o-G-u Wrote:Yo is dispus sa pun cu oricine pariu k Aot nu castiga cupa...imi pun casa in joc ce vreti voi Smile)Smile) is buni n-am nik cu ei,dar sunt clanuri mai bune Wink si ma refer la original WinkBig Grin aia joaca criminal si joaca si de ceva timp impreuna,din partea mea as vrea sa castige Aot k e clan de pe u-s,dar nu cred sincer Wink ORicum Ss is baza Big Grin


aprob; aprob pozitiv :X
#25
doamne gogu cum sa ma supar .....e normal ca aia jaok prin nush ce divizie ........dar noi na ......io zic asa ca na e clanu meu si sper sa castigam .........abea astept meciu cu original .....:X:X:X:X
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#26
nu se stie nici odata :twisted:



k in fotbal se pot produce surprize asa k aveti grija
#27
ba astia care ziceti de original pglistii ......nu am nimik cu ei (respect baietilor) .....uitati-va la meciurile lor jucate in afara de alea 30 0 FF .....nu au 5 victorii ......asa ca nu e chiar asa cu echipele din ultimele divizii........abea astept meciuri cu echipele ale bune
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#28
Daca ii bateti tot respectul pt voi Smile imi scot palaria Smile nu e suficient sa ai tragaci buni Wink tre sa joci si de mult impreuna SmileSmile oricum cand o sa joace Aot cu original...Fan Aot clar Smile oricum astept sa vedem cu cine o sa jucam finala *[Ss] vs cine?? :-??
#29
pai da asa e ....poate vad ca jucati voi cu ei si i scoateti Smile ..asa ca mingea-i rotunda .....pardon coltu-i puternic
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#30
off topic...prea multe comentarii in +


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)