Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere slot
#1
nume Vasilache
prenume Bogdan
varsta 22
adresa Barlad
ip -ul in momentul cererii 79.112.193.240
reteaua din care faci parte rds
userid steam : bogdanel_89
user : bogd4nNeL
parola :
12.adresa de ym sau e-mail : <!-- e --><a href="mailto:us_bogdan@yahoo.com">us_bogdan@yahoo.com</a><!-- e -->
Reply
#2
Pro
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#3
pro
Reply
#4
nu e prima oara cand ceri slot, ai mai avut..chiar si mai mult de atat. Da n-ai stiut decat sa vb. pe langa. Contra, se poate si fara slot in cazul tau.
Reply
#5
N-ai nevoie contra
Reply
#6
Pro !
Reply
#7
pro
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
Reply
#8
stefy Wrote:pro


de ce PRO ?
Reply
#9
iti zic eu de ce, ca e instinctul de turma. Motivul precizat de mine, ala e de luat in calcul. Ia zi stefy este? Am observat ca se dau pro in functie de ce s-a mai scris, de care raspuns predomina. In cazul meu judec pe fiecare in parte si cantaresc problema, precum in cazul de fata.
Reply
#10
CONTRA ! Idem Anarchy.
Reply
#11
nup te inseli eu dau pro/contra in functie de activitatea/vechime..si consider ca bogdan merita fata de altii..
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
Reply
#12
parca tu ai luat ban de la mine.. nu?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
contra
Reply
#14
pro / pentruca merita ..a luat ban ..de mai multe ori destroy poate a fost umilit..si el tot alege sa joace pe cs.u-s.ro , o data cu varsta oameni se mai schimba ..! Smile Smile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply
#15
pai tocmai ca nu s-a schimbat a ramas la fel.. lupul isi schimba parul... O sa ia slot iar o sa vb. gura fara el si tot asa. Eu zic ca poate sa joace si fara ca si pana acum.
@Stefy conteaza si calitatea nu doar cantitatea. Poti sa joci de 1 an dar daca nu stii sa vorbesti cand deschizi gura, tot aia e.

Am sa vad ce se intampla.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)