Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere slot
#1
nume:Chetrosanu
prenumeTongueaul
nick (actual si cu care ai mai jucat):"sNake*" .. "snE." .. CsZoNe ..SlaYeR etc.
playeri adusi pe server(nick):uZZy .. Olimpiku .. boy destroyed
timp de cand joc pe server:1 an cred :-?
sustinut (propus ) de adminul : la slot nu cred ca trebuie sustinere Smile Big Grin
timp de cand joc CS:6 ani .. de la 8 ani
YM:green_shukar
ip: pe nick dak se poate .. vorbim pe mess Big Grin
oras:Localitatea Raducaneni
varsta:14 ani
steam id:fara steam
#2
care un an ma ?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
sNake* Wrote:nume:Chetrosanu
prenumeTongueaul
nick (actual si cu care ai mai jucat):"sNake*" .. "snE." .. CsZoNe ..SlaYeR etc.
playeri adusi pe server(nick):uZZy .. Olimpiku .. boy destroyed
timp de cand joc pe server:1 an cred :-?
sustinut (propus ) de adminul : la slot nu cred ca trebuie sustinere Smile Big Grin
timp de cand joc CS:6 ani .. de la 8 ani
YM:green_shukar
ip: pe nick dak se poate .. vorbim pe mess Big Grin
oras:Localitatea Raducaneni
varsta:14 ani
steam id:fara steam

varsta:14 ani da u cresti k fat frumos? scz de oftopic dar parerea mea (chiar dak nu prea conteaza) mai lasati-l un timp fara slot.
#4
38 sNake* Sat Mar 13, 2010 4:17 pm 1
asta zice tot
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#5
Impotriva ! Pt detalii pm sau mess Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
am 14 ani Wink ... acusi fak Big Grin
#7
doamne sa pui un admin de 13 ani pe server ...trebe sa ai ceva curaj
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
Scuzati-mi Off-topicul


De curiozitate .. sunteti vreo unu din acesti Moderatori: dj, mihai, Catalin ca sa aveti dreptul sa va dati cu parerea ???


Lasati sa se ia decizii Corecte ... Sunteti Contra ... Lasati PM ... la cei in masura ... parca sa spus ca doar cei in masura au voie sa posteze aici la Cereri Slot/Admin
#9
da ce ma noi ce suntem?nu suntem in masura sau ce?sau ai postat sa atingi cota de 1000
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
laure stiam ca ai 20 si ceva de ani ... io nu pot sa imi dau seama cata ura exista pe u-s .. e un joc frate doar atat ... normal aici ar trebui sa isi dea cu pareara fiecare admin si in functie de ei sa primeasca omu cu cererea ...HF GL
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
bofanel, jst, baubau, darkman, danutzz, laurentzii! vai am de scris 6 banuri? mi-e lene pls evolve scrie-le tu!
#12
ia-ti steam si primesti slot automat!
#13
de acord cu playa , si cat mai urgent !
#14
cerere in discutie doar la sectiunea administrator!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)