Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere admin NacKEeee
#1
Nick : NacKEeee
Nume : Alexe
Prenume : Gabriel
playeri adusi : JoinT,ovyy , duzek
timp pe serv : 134:26:18
timp de cand joc : 12 ani
YM : gabytey
ip: 86.121.19.67
bucuresti
24 ani
steam id: "NacKEeee" 745 STEAM_0:1:14195783 0 00:11 7 0
admin sustinator : Ingeras, dadley, jhonny

va rog sa imi aprobati cererea de admin, dar sa stiti ca ore nu prea am cat cereti din cauza ca sunt la munca ! multumesc
#2
Sunt destul de clar ?


Attached Files
.gif   nu.gif (Size: 1.69 KB / Downloads: 118)
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#3
Contra, ai gura cam mare.
#4
Cum a pus acolo,eu il sustin.Are gura mare cand trebuie.
Ai PRO. si fa cat mai multe ore.
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
#5
Contra !
#6
CONTRA! vorbesti urat..jignesti adminii si playerii...nici nu vreau sa ma gandesc cum vei face daca vei avea admin..
noth!ng Heart u-s
#7
Contra !!!
#8
contra momentan.integreaza-te mai bine in grup si in viitor dorinta iti va fi indeplinita daca o sa fii baiat de treaba
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
Pro Smile
#10
pro admin, doar ca titlu, contra admin cu accese, mai explicit: - meriti admin ai ore, stii jocul, dar nu stii sa te integrezi in comunitate. sorry.

demonstreaza ca ma insel si cu sigurantza vei fi parte din noi.

- sa fii admin pe sv cs.u-s.ro(ATENTIE, NU MA REFER LA ADMIN IN GENERAL, CI PE ACEST SERVER), inseamna sa ai abiliatea de a comunica cu prietenii tai, da, numesc prieteni pe cei cu care jucam zilnic ani de-a randul.

DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE POTI FI ADMIN PE ORICE SERVER DIN ROMANIA, DAR NU SI PE ACEST SERVER.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#11
CONTRA ! TC.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)