Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admini-online
#16
apropo saptamana asta muncesc si eu ceva undeva ....sper sa nu imi scoateti adminu ca intru mai rar ....multumesc
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#17
Nu pot sa nu intru mi-a intrat in reflex si dak intru pe alte sv park nu ma simt bine,park nu e locul meu acolo Wink
#18
va rog io faceti o sectiune la admin only unde sa se vada jucatorul care pierde adminul si de ce la pierdut asa e cel mai corect ......
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#19
eu..ceva timp nu o sa mai joc asa de des..scz dar a inceput scoala si ai mei nu ma mai prea lasa Sad in caz de scoatere admin..nu e problema am sa ma straduiesc sa-l recastig)
#20
gogu am primit reclamatii de la 3 oameni din cauza ta asa ca am scos adminul adica cel putin ai ramas cu slot si decizia e definitiva .. eu aduc oameni si voi ii scoate fara motiv la fel a fost si cu Lupu Singuratic , Mezme , hendrix si multi altii pe care i-am adus si au fost dati afara pe motiv neintemeiat + ca ma cunosc cu ei personal si ce sa le zic la oameni? ca nu am admini "la standarde ridicate" sau sa-mi cer scuze? asa ca am decis sa scot admine fara preaviz .. cine greseste ramane fara cine nu joaca la fel ramane fara sunt multi care joaca toata ziua ma iau pe mess. si se plang ca nu sunt admini si e un codat sau chestii genul
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#21
ai dreptate
Catalin ieri am vb cu unul din ei pe chat de la steam si jucau si au luat kick , ban .. !

nu stiu daca de la gogu dar am primit reclamatii si eu pe steam !
#22
Nu vreau sa par nesimtit Catalin dar stiu de la cine ai primit reclamatia daca ma intrebai pe mine ti-as fi spus k eram cu alt nick si ma injurat ffff urat de mama si mama in momentul asta e in spital si am hotarat sa-l nul mai las pe respectivul sa joace never pe sv am gresit cu ceva???si mai stiu de la cine ai mai primit o reclamatie si la fel a zis k il pune pe fratemiu jos si ii face o chestie urata numai zic acuma si am hotarat sai dau gag si slay cand il vad pe sv si sa-ti zic o chestie acum persoanele de la care ai primit reclamatia cand m-au vazut pe sv si au vazut k numai am admin iar si-au bagat de toate in mama.Sa fi fost in locul meu nu cred k iti convenea,dar na...u le stii pe toate!!!!Nu vreau sa par copil,dar cand stiu ce lucruri am auzit de mama imi vine sa...As avea multe sa zic si nu injuraturi,dar am un totusi un pic de respect.Bft
#23
Smile))))))))))))))))))) ma faceti sa radeti si Catalin si dj cand yo stateam cate 6-7 ore pe zi si ma chinuiam cu toti idioti atunci nu va vedeam pe nici unul,de cand am avut admin am fost cel mai prezent pe sv k am zis k asa e bine pt k asa mi-a zis dj sa fiu prezent pe forum si pe sv si o sa am admin fara probleme Wink toti care au aflat k numai am admin au zis asa:"ce spartani k ti-au scos adminul" inca am un pic de respect pt voi k sunteti mult mai mari k mine.pa
#24
o parte dintre noi am reactiona ca tine gogu ... eu cel putin toti injura si ce sa le faci nu ii dau gag ca e nou intrat ? eeee . eu ii tin partea lu gogu la chestia asta
#25
Catalin Wrote:gogu am primit reclamatii de la 3 oameni din cauza ta asa ca am scos adminul adica cel putin ai ramas cu slot si decizia e definitiva .. eu aduc oameni si voi ii scoate fara motiv la fel a fost si cu Lupu Singuratic , Mezme , hendrix si multi altii pe care i-am adus si au fost dati afara pe motiv neintemeiat + ca ma cunosc cu ei personal si ce sa le zic la oameni? ca nu am admini "la standarde ridicate" sau sa-mi cer scuze? asa ca am decis sa scot admine fara preaviz .. cine greseste ramane fara cine nu joaca la fel ramane fara sunt multi care joaca toata ziua ma iau pe mess. si se plang ca nu sunt admini si e un codat sau chestii genul

invatai atunci pe asa zisi tai prieteni sa se comporte frumos si sa lase impresiile , doar prin simplu fapt ca is prieteni cu tine sau ce o fi .... cum eu pot sa imi banez varu sau vreun prieten apropiat ca face figuri pe server are impresii , injura etc.. nu vad care ar fi problema sa iti banez prietenii tai? ... ca mi-ai scos adminu? foaie verde ..poate nici no sa mai pot dormi la noapte Smile) Deja se ajunge si pe serverul asta ca pe majoritatea sa le fie la admini frica sa le dea ban la x , y , z doar prin simplu fapt ca ala e neam , prieten cu un owner .... si de aici apare tupeul playerilor care ce isi zic in gand " hai sa fac ce vreau eu , hai sa-i iau la pl pe admini ca doar is prieten cu Catalin si nu pot sa-mi faca nimica " . O sa ramana pe server doar admini fricosi , pupincuristi si admini pe care nu-i intereseaza ce se intampla pe server! ( si poate vreo 2-3 buni)..in fine .... si apropo ii scoti la gogu adminul ..el care are mai multe ore de cs jucate pe serverul asta decat are lupul singuratic , mezme , hendrix inmultit cu 10. Cheia succesului pe serveru asta e sa stai spectator toata ziua chiar daca nu esti la calculator .. si sa nu dai ban , kick , gag la nimeni ..doar la cei care orice mucos de 4 ani isi da seama ca are cod etc. Eu am primit vreo 4-5 banuri , sa nu mai zic de kick si slay-uri aiurea cand eram undercover chiar si de la admini full , dar pt aia nu am facut un caz national si nici nu m-am apucat sa intru pe mess sau pe steam si sa dau cu papagalu la owneri ... de 3 ani de cand ii am in lista pe dj , catalin si mihai nush daca am vb de 10 ori cu fiecare .. si alti intra in fiecare zi din ora in ora pe voi si dau cu papagalu ..ca o batrana vaduva care sta toata ziua si se uita pe vizor sa vada cine urca scarile blocului. in fine ... din nou ca obicei imi spun parerea sincera cu riscu sa va suparati ... probabil daca as fi ca uni admini sa ma pun bine pe langa voi prin orice mijloace atunci acuma as avea admin .. dar nus genu de om pupincurist , lingusator sau care sa isi ceara scuze cand nu o gresit. si daca voi considerati ca merit adminul scos atunci scos sa ramana .. la urma urmei e doar un server de cs in care timp de 3 ani am socializat cu niste oameni pe care nu-i cunosc .. am scris asa mult pt ca ati uitat sa imi scoatesti si administratorul pe forum .. si probabil ma voi alege si cu vreun ban ... asa ca in caz ca no sa mai pot intra pe forum .. Zuzu va doreste multa sanatate , noroc , bani si sa fiti iubiti.

numai bine!
#26
de acord 100 la mie cu zuzu ......
deja incep sa faca abuz playerii care cunosc ownerii .......SI VA ZIC SINCER CA ASA SE DUCE SERVERUL DE RAPA ...........treaba nu faci cu impresari ca aia ci cu oameni seriosi care isi dau interesul pt server ...... .....eu imediat imi dau seama cand se ridica serverul sau cand decade fiinda JOC DE 2 ANI numai aici ....
si serverul sa ridicat in ultimu timp .....sunt f multi jucatori pe el si ziua si seara ......dar aveti grije (ma refer la owneri) cum intretineti in continuare......
puteti sa va suparati pe mn ca imi dau pareri poate prea mari ......dar io consider ca stiu poate destule de multe despre server
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#27
Ba is putini oameni gen:bofanel,manutza,tutun,evolve si gogu(scuze pe cei care i-am sarit) care chiar se implica in bunul mers al sv incercati sa nu-i indepartati Wink Bft
#28
yo nus deacurd cu multe chestii...dar sunt tolerant cu altzii...unii zic k sunt si pupincurist dak ajut pe cineva sau ii intzeleg pt k stiu cum mash simtzi eu in locu lor...nu vreau sa ii contest dezicia lui catalin...DAR...scoaterea adminelor asha fara a da avertizment inainte sau un motiv consistent mi se pare si foarte nedrept si un fel de abuz :|

no offence...da in ultimu tp sa intampla si pe forum si pe server chestii nasoale....certzi intre admini, certzi intre playeri...totzi zic k au dreptate si totushi totzi greshesc :|
#29
io am facut cerere de scos admin da nu mi-ati aprobat-o Smile) nu acum pe bune daca i-ati scos lu zuzu si lui gogu vreau si eu sa va parasesc. Deci inainte sa va parasesc Tongue scriu asa Respect pt zuzu, bofanel, tutun, manutza, evo, jammin si pyro !!! in alta ordine de idei Catalin parerea mea despre tine este ca esti un dobitoc Smile) mi-am sters toate topicurileTongue va saluta lupo !! Tongue
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#30
Dragi prieteni.Oficial ati luato cu bicicleta sau cu scuteru( ca am vazut ca sunt multi inebuniti dupa el Smile) ) la vale.Eu zic sa lasam toate polemicile la o parte si sa ne vedem fiecare de treaba lui indiferent ce rol are pe server.Important e sa iti faci treaba si sa taci din gura si evident cu aceiasi duere in ...cot sau in orice alte parte a corpului cum facea zuzu in ultimul timp.Asta daca vrei sa joci cs.Daca teai plictisit sa joci cs si ai jucat cs doar ca sa iti ei un admin si sa te dai mare la pitipoance sau cocalari care cunosc pitipoance....atunci ar fi mai bine sa iesi in oras si sa dezinstalezi cs.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)