Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admin leVel [ocazional]
#1
nume: Casalean
prenume: Vlad
nick (actual si cu care ai mai jucat): leVel//EvolvE, PyR(o), esti but, UpGrade, etc etc
playeri adusi pe server(nick): -
timp de cand joc pe server: 08 Oct 2007 20:02 (primul admin primit) multumiri lui marian
sustinut (propus ) de adminul : -
timp de cand joc CS: 8 ani
YM: b1_vlad
ip: 79.113.148.176
oras: Deva
varsta: 21
steam id: pyro_vladutz

cererea este facuta pt motivul: imi este dor sa am adminSmile)...si sa mai impart din cand in cand comenzi pt cei merituoshi daca tot vine craciunulBig Grin

note: tin sa precizez k voi putea avea acces la server doar in weekenduri si vacanta deoarece stiti problema pt kre nu am mai intrat nici pana acuma...porturi inchise in camin

va multumesc pt timpul acordat

have a nice day Big Grin
#2
tu esti pyro (pyrotehnik) din Tudor? .. oricum, pro ca esti de-ai lor, nostri.. de ceva vreme cred.
#3
Anarchy Wrote:tu esti pyro (pyrotehnik) din Tudor? .. oricum, pro ca esti de-ai lor, nostri.. de ceva vreme cred.

nu sunt el..dak te uiti atent am specificat k sunt din deva

nu cred k mai prins pe serverTongue
#4
pro
#5
PROOOOOOOOOOOO
#6
ce sa faci tu cu adminul? Lasa ca tu vrei sa dai pe urma bani la toti ownerii si adminii si sa furi serverul. Ai admin spartane, vezi ce faci cu el! Oricum e temporar, e pus doar ca avem incredere in tine Smile
#7
Augh augh augh , spartaaaaaaaaaaaaaaaaaaans what is you profesion?


PRO
#8
e unul din cei mai vechi pe server , un om extraordinar de finut , ms pt tot ajutorul oferit !
ne mai vedem la Timisoara sau Deva !!!
#9
pentru aia cu roz,, sa se uite atent la culorile acre le au ceilalti.. de x level are culoare verde...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#10
pro
#11
pro pt. evolvee Smile
#12
pro.
#13
Pro. Am fost hipnotizat Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
De ce doar ocazional ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#15
verde Wrote:De ce doar ocazional ?
e in vacanta, dupa sarbatori ajunge iar in camin la facultate si nu ii mai merge u-s-ul!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)