Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vi se pare normal ???
#1
[Image: 2mu4gt7mf20wesusnva_thumb.jpg]

Fostul admin Exodus ....imi spune ce sa fac si ce nu ....si apoi ma ameninta ca atunci cand se intoarce mihai din concediu mi se scoate adminul ca el il cunoaste de mult timp pe mihai .....Nu spun decat atat ...ca nu mi se pare normal ...sper din tot sufletul sa nu fie pe nepotisme srv asta ca ar fi chiar pacat ....si sper sa se ia masuri contra amenintarilor astea fara sens ... ca sa va spun si motivul pt care exodus s-a trezit sef.....abia schimbasem harta si am pus una noua doors2 .....nu o stiam si mi-am dat seama ca suntem prea putini pt ea ...2 jucatori mi-au cerut sa o schimb ....si am dat la vote alta....apoi exodus a inceput sa imi spuna ca sa nu mai schimb harta si tot asa .....Mi-a placut ca au inceput jucatorii de pe srv sa se ia de exodus Smile dar oricum .....sper sa vada mihai chestia asta pt ca nu e normal sa imi fie frica sa adminez ca poate cineva are PILE Smile ....o zi placuta
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#2
daca si tu il bagi in seama , e copil ce ii poti face Wink) si eu tot imi zic playeri cum sa adminez si crezi ca ii bag in seama Smile)
, bafta
#3
stai relax lupo ca nu pierzi tu adminu cu asemenea amenintari ... eu sincer daca eram in locul tau ..ii dadeam gag sau kick .. ca la urma urmei el e player cu slot si tu esti admin .. o zi faina!
#4
eu tiam zis lupo sa respecti regulile de admin si tu ai inceput sa comentezi. asta a fost... pt ca daca esti singuru admin de pe server nu inseamna ca ai voie sa schimbi harta din min in min la cererea jucatorilor. din mom ce ai pus o harta o lasi pe aia.
Si nu inseamna ca daca tu esti singuru admin de pe server ceilalti jucatori nu au voie sa te intrebe de ce tot schimbi hartile. ca prima data team intrebat care e treaba , de ce tot vrei sa schimbi hartile si tu miai zis sa tac ca nui treaba ta; si normal ca atunci am inceput sa ma enervez ca numi plac fazele astea. Oricum in leg cu mihai si cu ce am zis eu despre asta, na eram nervos si este adevarat nu pot sa zic ca nu am zis asta; si chiar asa este...tu daca mai continui sati faci de cap cand esti singuru admin pe sv e normal ca in viitorul apropiat ti se va micsora adminu sau chiar ti se va scoate. atat am avut de spus. bft all :*
#5
exodus tu ai fost admin ..dar din cate imi amintesc ai cerut sa ti se scoata .. acuma esti player si lupo e admin , deci in mod normal nu ar trebui sa il ameninti ca pierde adminu ... daca consideri ca un admin nu isi face bine treaba este aici un topic de reclamatii. numai bine
#6
nu imi fac de cap cu nimic chiar nu am abuzat de faptul ca am admin si poti sa intrebi pe srv playerii ....ti-am spus de ce am dat alta harta la vot ...pt ca am pus doors 2 pt prima data ....nu o stiam am vzt ca raman 1 vs 1 si se fatzaie apoi mi-au cerut playerii si am dat la vote alta ...si daca ti-am zis sa taci ca nu e treaba ta ...nu am dreptate ? si ce legatura are ca erai nervos sa il aduci pe mihai in discutie ....adminul mi se va scoate cand nu il voi mai merita banuiesc ...dar un lucru stiu sigur ...ca nu e treaba ta ( enerveaza-te iar Tongue )
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#7
lupo e admin bun..il respect...da si exodus are dreptate...nu trebuia sa schimbi dak nu sti cat de mare ii...hartzile se schimba dupa numaru de playeri pe server...deci dak is prea putzinu nu pui una mare...sau invers...si dak ai schimbat trebuia sa o lashi sa se joace...si sa le zici celorlatzi playeri sa taca...dak nu le convine sa iasa...dak iasa prea multzi...bagi snow...se strang la loc Wink

am postat eu aici o PROPUNERE de regula votemap...read it...si sper sa facem noi o conferintza si sa vedem dak votatzi sau nu...numa bn Wink
#8
Zuzu Wrote:exodus tu ai fost admin ..dar din cate imi amintesc ai cerut sa ti se scoata .. acuma esti player si lupo e admin , deci in mod normal nu ar trebui sa il ameninti ca pierde adminu ... daca consideri ca un admin nu isi face bine treaba este aici un topic de reclamatii. numai bine

ok zuzu
#9
chestia e ca exista harti noi ....asta e denumita cu fy_ deci am crezut ca e mica ...in fine este imposibil ca cineva sa nu greseasca ....am vzt aproape toti adminii si mari si mici ca fac greseli sau mai incalca vreo regula din greseala .....cand se intampla asa ceva trebuie sa fii taxat de cineva care nici macar nu e admin ? asta nu e corect ...iar sa le spun playerilor sa taca sau sa iasa ar fi fost lipsa de respect.....pt ca pt playeri exista srv nu ? ....in fine eu nu mai spun nimic referitor la subiectul asta dar nu imi place sa ma ameninte playerii ca mi se scoate adminul ......
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#10
lupo = admin si cu asta basta.....si eu mai schimb hartile asa fara sa stie playeriii sau fara sa dau la vot. dar daca bag o mapa si vad ca lumea incepe sa iasa nu astept sa se goleasca svu si pe urma sa pun alta. + ca patzesc sa imi sara lumea in gat sa schimb harta si dau la vot 1000 de harti si niciodata nu iese una :| care a fost odata pe sv cand dadeam la vot o gramada de harti poate confirma. prima data am dat amx_vote alta? da nu....a iesit da si am inceput sa dau la vot...si nu iesea nimic nimic + ca printre hartile date la vot cam toate erau sugestiile celor de pe sv. in fine....nu am citit exact tot ce ati postat dar parca de la asta v-ati luat unu de altu din cauza schimbarii hartii fara vot
#11
rezumat 4 playa...o dat votemap dupa ce a schimbat doors2 (tot prin votemap)...adik nu o schimbat bn harta k o mai schimba odata...si pe exo lo deranjat schimu prea des de maps...Big Grin
#12
Smile)=)) pe mine ma ameninta unu k vine si ma "faleaza" :-j Confusedhock: :roll:

se cam inmultesc comentarile catre admini :|
#13
te faleaza Smile) uuu e de rau manutza Smile) haha !! Tongue
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#14
am inteles
#15
aprob lupo am fost de fata la toata faza aia ce sa intamplat era pe fy_doors2...am vazut ca a pus si imaginea Wink nu trebuie bagata toata lumea in seama... map :


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)