Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Chris Brown!
#16
Playa, da-mi o idee cum sa-i demonstrez lui Catalin ca nu am cod.
Ii spuneati lui smantanosu sa nu mai bage mana in foc, astazi o sa vina la mine si o sa se uite cum joc, desigur fara config, poate se va tine cont si de asta.
ALL IN!
#17
http://rapidshare.com/files/417621289/123456.dem
Demo-ul e facut pe SERVER.ro, cu configul activat. Dati-va si voi o parere.

dak mai faci reclama la alt server chear si fara intentzie ai ban pe forum///edit by leVel
ALL IN!
#18
nu intelegi ca nu asa se face? nu iti faci tu singur demo sau poze sau altceva. nimeni nu mai baga mana in foc pentru nimeni pt ca pe aici s-au ars cam multi bagand mana in foc pentru altii. nu incerca sa mai tratezi cu restul, dupa cum vezi nu prea iti raspunde lumea. Tu ai de tratat cu Catalin, daca iti raspunde ca banul ramane, atunci consumi tastatura degeaba Smile
#19
playa Wrote:nu intelegi ca nu asa se face? nu iti faci tu singur demo sau poze sau altceva. nimeni nu mai baga mana in foc pentru nimeni pt ca pe aici s-au ars cam multi bagand mana in foc pentru altii. nu incerca sa mai tratezi cu restul, dupa cum vezi nu prea iti raspunde lumea. Tu ai de tratat cu Catalin, daca iti raspunde ca banul ramane, atunci consumi tastatura degeaba Smile

Pana acum aveam no recoil, cateva post-uri mai sus n-aveam cod, acum imi spui subtil, ca am cod...hotaraste-te?!
ALL IN!
#20
Catalin nu e singurul care a zis ca esti dubios.au mai fost si altii....
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
gogu said;
Doar ca sa fie contra ziselor mele. :lol:
ALL IN!
#22
SebastiaN Wrote:gogu said;
Doar ca sa fie contra ziselor mele. :lol:
esti penibil.nu vreau sa enumar admini care au zis ca ai cod pt ca nu vreau sa ma bag,daca se vor uita la topicul asta si vor vrea sa intervina e treaba lor.Parerea mea e ca mai bine sa ne lasi ai facut destul scandal,deranj si panarama!Serverul nu are nevoie de tine si n-o sa-ti simta nimeni lipsa.Iti urez un calduros PA
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
are voie pe server sau nu ?!
#24
eu zic k nu Smile
#25
eu zic ca da
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#26
eu astept un raspuns de la un administrator ( CATALIN , DJ ) pentru ca ieri Mihai era in stare sa ne scoata adminul , fiindca toata lumea il suspecta de cod si noi nu stiam ce sa facem.
#27
ii faceai demo.simplu. apoi puneai pe site sa'si dea cu parerea toti adminii...
:|
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#28
Catalin Wrote:aim-ul nu se vede in poza si nu mai ai ce cauta tu sau cine era chris ala pe server

care parte din ce a scris Catalin nu o intelegeti?
#29
iar no-recoil-ul nu se vede nici daca stai langa jucator...de fapt unii joaca cu no-recoil si habar nu au deoarece trag configuri de pe net ce contin scripturi interzise. Deja am spus prea multe si deja se stie prea multe despre no-recoilul asta. Oricum am mai sesizat jucatori care au recoil anormal, adica minimizat spre zero
#30
Am intrebat multa lume despre acest "no recoil", raspunsul a fost: "am auzit de el, dar nu am auzit pe nimeni sa fie prins cu asa ceva"... faptul ca ai citit pe un forum, nu inseamna ca gata, stii exact ce e ala. Si spune-i lui catalin ca nu am aim, te rog.
ALL IN!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)