Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U-S team - LTV6
#16
Suntem inscrisi, aseara la ora 8:20 ne-am inscris, am trimis si pozele pentru legitimatie. Probabil ca diseara se fac extragerile si se aleg grupele, daca se fac inainte de ora 20:00 rog pe danutzz sau pe kento sa participe la extragere. Tot diseara se alege si programul, acesta probabil ca nu va fi fix pentru ca mereu sunt decalaje.

Tagul clanului este [U-S]
#17
jammin, pana la urma incepem in seara asta sau maine dimineata ?Smile
#18
In seara asta sunt doar chestii organizatorice, dar o sa mai vb cu LORDU si ZUZU si va anunt!
#19
De maine se joaca, am vb cu lordu, astazi pe la ora 18:00 sau mai tarziu se extrag grupele, am sa vad daca e mai tarziu ajung eu, daca e la 18:00 se duce kento sau danutzz sa ne reprezinte!
#20
Succes Baieti si multumesc cs.u-s.ro pentru tot!
Sa speram ca va iesi ceva minunat!
i'm just an iLLuSS!on!
proud member of the xZer0 clan!
#21
VA DORESC SUCCES !!!Avetzi sklll .... tehnica ... legatura ochi - deget ii pregatita .... urechile ciulite ... Stiu ca putetzi sa facetzi ceva creativ si de succes Smile Fain ar fii sa jucatzi finala mare .... tare m`ash bucura ... Eu am incredere in voi ..... BAFTA !!!



GO GO GO [U-S]



RESPECT CS.U-S.RO !!!
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#22
MERGETI ACOLO SA VA DISTRATI SI SA PURTATI TRICOURILE [U-S], DACA REUSITI SA LE MAI DATI SI CAPURI E EXCELENT.
VA TIN PUMNII. FRATERNITUS VA AVEA GRIJA DE VOI.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#23
Mult succes baieti. asa cum v-am invatat Smile)))
#24
Mariane in noaptea asta vezi ca te antrenez oleak pe u-s, o sa intru asa dupa ora 12 noaptea ora romaniei sa ma dezghet un pic, o sa joc fara config.
#25
suntem in grupa cu knf (seraphim,iulik,krazyINT,nelu,sniper), nolf(nu am auzit) si oops!(echipa lu sss). Daca ne uitam le lineup, avem locul 2 asigurat poate si locul 1 daca muncim putin Smile incepem sa jucam maine in jurul orei 9 seara pentru cei interesati :p
#26
ne vedem p server.intru si eu pe la 12Wink
#27
succes mult in competitie. va tin pumnii Big Grin.
#28
playa Wrote:Mariane in noaptea asta vezi ca te antrenez oleak pe u-s, o sa intru asa dupa ora 12 noaptea ora romaniei sa ma dezghet un pic, o sa joc fara config.


oki doki.. is online pana la 7 dimineata(ca in fieacare noapte de altfel)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#29
Dutzuu Wrote:succes mult in competitie. va tin pumnii Big Grin.

multumim:*
#30
puteti sa imi dati un link cu line`up tuturor echipelor si grupelor? ms


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)