Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topic pentru probleme server !
#1
Bug 
Fiecare jucator, admin, orice rang ar fi el si are probleme cu serverul, fie e picat, se blocheaza sau alte probleme sa zica aici clar !

Data la care a picat sau a incercat sa se conecteze si nu a mers:
Problema semnalata, sau efectele sale:

Aici vor fi postate de acum inainte toate problemele si Catalin sau alt adminstrator va veni cu o solutie sau cu cel putin o explicatie.

Toate celelalte topicuri de acest gen deschise aiurea la sectiunea admins only vor fi sterse sau mutate !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Ii ceva bai cu STATS ?!... ca de 2 zile tot asa ii ranku .... ori ii blocat ceva ... ori nu functzioneaza ...
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#3
de cateva zile nu-mi mai merge calumea pe u-s tot imi sacadeaza am choke cand joc Smile
Reply
#4
salut, tocmai ce vin de pe server si lagul fluctueaza de la un ping normal 25 pana-n 250.

ms.
Reply
#5
tie sau la toata lumea ?
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#6
adutultm Wrote:salut, tocmai ce vin de pe server si lagul fluctueaza de la un ping normal 25 pana-n 250.

ms.
am intrat eu la 10 minute dupa ce ai postat si totul era ok..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#7
nu doar mie. s au mai plans cativa jucatori. e bine daca a fost ceva doar de moment. am chef de niste killuri in saera astaBig Grin
Reply
#8
si`o dat drumu ... ii ok acum cu stats ... dar cateva zile ... era blocat ... aceleasi cifre ... si pe server se juca , nu gluma ... ii ok acum


Numai bine
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#9
psychostats nu mai are suport. a disparut de pe piata de mai bine de 2 ani. din cauza asta am avut probleme cu update-ul ... trebuia sa modific pagina sa mearga pe noua versiune de PHP .. si inca n-am rezolvat tot Smile
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#10
GG Cata .... presimt ca o sa reushesti Smile BAFTA
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#11
nu merge serverul. 20/10/2012 incerc sa ma conectez de la ora 18:25 (ora romaniei)

] connect cs.u-s.ro
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.2:27015
Connecting to cs.u-s.ro...
Retrying cs.u-s.ro...
Retrying cs.u-s.ro...
Retrying cs.u-s.ro...
] connect cs.u-s.ro
Bad server
noth!ng Heart u-s
Reply
#12
amis Wrote:nu merge serverul. 20/10/2012 incerc sa ma conectez de la ora 18:25 (ora romaniei)

] connect cs.u-s.ro
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.2:27015
Connecting to cs.u-s.ro...
Retrying cs.u-s.ro...
Retrying cs.u-s.ro...
Retrying cs.u-s.ro...
] connect cs.u-s.ro
Bad server

a fost cazut gameszone -> firma acre ne tine noua serverul
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
by kento » Fri Nov 23, 2012 9:42 pm
s-a plans mai multa lumea,inclusiv eu de treaba asa...este loss pe server...am vb si cu gh0st si mi-a zis sa vin si cu dovezi...din seara aasta...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.girlshare.ro/31927581.4">http://www.girlshare.ro/31927581.4</a><!-- m -->
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#14
stats ... nu functioneaza asa cum trebuie.... ultima oara cand m-am uitat aveam vreo 250 de ore jucate acum am doar 138...
alta problema este urmatoarea, azi 26.11.2012 mam uitat pe stats si imi aparea last seen "2012-11-23 12:15:47"
iar eu pe data de 23-24 am muncit ...iar eu muncesc 12 ore pe zi deci practic nu are cum sa fie asa.

[Image: statsvg.jpg]
Reply
#15
LoL Wrote:stats ... nu functioneaza asa cum trebuie.... ultima oara cand m-am uitat aveam vreo 250 de ore jucate acum am doar 138...
alta problema este urmatoarea, azi 26.11.2012 mam uitat pe stats si imi aparea last seen "2012-11-23 12:15:47"
iar eu pe data de 23-24 am muncit ...iar eu muncesc 12 ore pe zi deci practic nu are cum sa fie asa.

[Image: statsvg.jpg]
se contorizeaza si orele jucate de lol, nu doar de LoL
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)