Poll: Facem campionat? si ce fel de campionat?
You do not have permission to vote in this poll.
DA Campionat 5vs5
44.00%
11 44.00%
NU Campionat 5vs5
0%
0 0%
DA Campionat 3vs3
32.00%
8 32.00%
NU Campionat 3vs3
0%
0 0%
DA facem orice fel de campionat
8.00%
2 8.00%
NU am chef de nici un fel de campionat
16.00%
4 16.00%
Total 25 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunteti de acord sa facem campionat?
#1
Am zis ca daca fac un poll cu aceasta intrebare putem sa facem o verificare daca avem sau nu oameni pentru un campionat.
Reply
#2
5vs5
Reply
#3
5 v 5 Smile) dar nam clan poate gasesc yo unul Tongue
Reply
#4
eu am pus 3vs3 pt ca stiu ca nu [prea se strang .... din partea mea sa se faca si 5vs5 eu am clan .... acuma na vedeti si voi
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#5
safta Wrote:eu am pus 3vs3 pt ca stiu ca nu [prea se strang .... din partea mea sa se faca si 5vs5 eu am clan .... acuma na vedeti si voi



Pei dupa voturile kre s-au dat se pare ca lumea vrea un campionat... nu conteaza ce fel de...:-? Smile
Reply
#6
savvy Wrote:
safta Wrote:eu am pus 3vs3 pt ca stiu ca nu [prea se strang .... din partea mea sa se faca si 5vs5 eu am clan .... acuma na vedeti si voi



Pei dupa voturile kre s-au dat se pare ca lumea vrea un campionat... nu conteaza ce fel de...:-? Smile

dupa voturile date o sa jucam 2 vs 2..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply
#7
eu nu am clan dar caut cativa playeri asa pt distractieTongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#8
la 2v2, 3v3 ma bag, de placere. la 5v5 e prea mare agitatie.

2v2 e viitorul Smile. 2v2 merita. joci cu omul tau, care il cunosti, nu te dai cu capul de toti peretii ca " UITEE CE OAMENI AM IN ECHIPA Sad " .. planificare poate fi precisa pentru ca nu ai alti 10 oameni dupa care sa stai. meciurile is mai scurte, jocuri mai echilibrate. arbitrii au mai putina treaba. la 5v5 nici nu ma chinui sa-mi gasesc clan .. !
De asemenea si premiile. Ganditiva un premiu impartit la 5-7 si acelasi premiu impartit la 2 Smile. Care va satisface mai mult? Ganditiva si la echipe. 5v5 vor fi maxim 6.. 2v2 vor fi peste 10 categoriiiic .. Se poate face campionat sanatos !!

Toate cele faine !!
Reply
#9
ba savy conteaza ce fel pt ca sa si facem un campionat nu doar sa votam .... majoritatea din cate am vazut nu au atatia oameni . s au dak au nu i au la meciuri prezenti ....asa ma gandesc ca 3 oameni dal draq strange oricare la un meci .....

Si ar fii fost bine toti care au votat aici sa isi spuna si parerea ... de ex "da 3vs3 eu vreau pt ca am inca 2 prieteni cucare joc tot timpul " sau altceva nu doar vot si pa .... oricum m a uimit cel care a votat nu am chef de nici un campionat =)) .... la ce mai stai pe forumuri de cs dak nu iti place csul
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#10
safta Wrote:ba savy conteaza ce fel pt ca sa si facem un campionat nu doar sa votam .... majoritatea din cate am vazut nu au atatia oameni . s au dak au nu i au la meciuri prezenti ....asa ma gandesc ca 3 oameni dal draq strange oricare la un meci .....

Si ar fii fost bine toti care au votat aici sa isi spuna si parerea ... de ex "da 3vs3 eu vreau pt ca am inca 2 prieteni cucare joc tot timpul " sau altceva nu doar vot si pa .... oricum m a uimit cel care a votat nu am chef de nici un campionat =)) .... la ce mai stai pe forumuri de cs dak nu iti place csul


Deci Big Grin 3 v 3 sau 2 v 2 ramane? si mai asteptam lume nu?Smile
Reply
#11
O singura chestie greste adi faza cu premiile, daca sunt 2 se strang mai putini bani se impart la mai putini, daca sunt 7 se strang mai multi bani se impart la mai multi, aceasi chestie dar si eu sunt pro 2v2, m-am saturat sa ii caut pe astea vai lipseste ala vine unu zice ca nu poate juca ca are de invatat si tot felul de motive .. cel mai bine e 2v2 alegi bine omul cu care vrei sa joci si in care ai incredere..

am votat nu ca stiu ca nu se va termina nici odata campionatul ca pana acum .. dupa ce pierdeti un meci nu mai vreti sa jucati... Singul campionat care ar fi interesat ar di daca s-ar inscrie 16 echipe si sar juca prin sistemul eliminare.. Saisprezecimi, Optimi, Sferturi, Finala mica, Finala Mare. In 5 saptamani s-ar termina sau in 5 zile depinde cum vreti sa jucati
Reply
#12
Da edi, la faza cu premiile am luat in considerare ca se inscriu la fel de multi jucatori si la 5v5 si la 2v2 . La 2v2 mai multe echipe si la 5v5 mai putine, dar in total , acelasi numar de oameni.

Tot la sistem KNOCK-OUT m-am gandit si eu. Cine pierde iese afara. Castigatorul trebuie sa castige tot Smile .
Reply
#13
ok...am inteles ideea, asteptati urmatorul poll
Reply
#14
fapte nu teoria chibritului
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)