Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soft help [dc++ mesaj bot]
#1
Need help...vreau un bot sau un program pt strong dc++ si mirc k sa pot trimite mesaj privat la totzi userii on (acelash mesaj) in acelash tp

ma poate ajuta cineva pls?
#2
pt mirc am gasit...aqma dak ma mai putetzi ajuta cu dc++....ms:*

download mirc mesaj bot
#3
PyR(o) Wrote:pt mirc am gasit...aqma dak ma mai putetzi ajuta cu dc++....ms:*

download mirc mesaj bot



mirc .. cine pana mea mai intra pe mirc Smile)
#4
cei de la gardinita care incep sa vorbeasca si sa scrie cu abrevieri !
#5
ieri doar pe chat am vb cu 5 si or intrat pe serv Wink

si sa sti k mai sunt multzi kre intra pe mirc Wink...yo nu stau la chat..fac doar reclama cu botTongue


si vreau si pe dc++
#6
lasate pyro cu reclama ta Smile)) .. am mai spus ..nu ati fost in stare sa umpleti serverul asta nonsteam la o ora mai putin jucata .... mai bine cautam un server si facem un parteneriat ..toti cei fara steam care intra pe u-s sa ii redirectioneze pe serverul partener ..si cei cu steam care intra pe serverul partener sa ii redirectioneze pe u-s .. ar avea mai multe sanse decat niste reclame pe dc sau deastea ... sincer eu cand caut ceva pe dc si imi pare o icoana deaia in fata ..eu unu il bag de unde o iesit la maicasa ... sau astia cu steam on .. puneti fain frumos bani si platiti la catalin si la mihai sa faca inca un server si sa-l tina ... si atunci o sa fim si noi ca marile servere .. unu nonsteam si unu steam .. si inca ceva .. daca se trece pe steam only ..no sa mai fie nevoie de 30 de admini .. .. hai ca ne mai distram pe seara la conferinta Smile)
#7
zuzu deci ma jur :X::X:X: esti un geniu....asta ii cea mai tare idee cu parteneriatu la bunSmile)...hai vb noiBig GrinSmile):X:X:
#8
as avea o propunere.daca vreti contact th3_wiz4rd2005 sau pe steam.
#9
zuzu te inseli pe mirc intra o gramada dea oameni mai ales pe cs.pgl.ro uitate la ori ce ora sunt cel putin 400 on si in unele ore si in weekeend is mai multi de 600 nonstop nu asa intra si iese
#10
edy Wrote:zuzu te inseli pe mirc intra o gramada dea oameni mai ales pe cs.pgl.ro uitate la ori ce ora sunt cel putin 400 on si in unele ore si in weekeend is mai multi de 600 nonstop nu asa intra si iese


nush omule .eu nu am mai intrat pe mirc de vreo 2 ani si nici o cunostinta dea mea nu mai foloseste mircu Wink
#11
ai ramas in urma tu vrei sati fac un prinscr? sa vezi cum e acuma mircSmile)
#12
eq :O:O:O Wrote:as avea o propunere.daca vreti contact th3_wiz4rd2005 sau pe steam.

si cei cu asta?...ce sai zicem?..sau ce legatura are??
#13
edy Wrote:ai ramas in urma tu vrei sati fac un prinscr? sa vezi cum e acuma mircSmile)


A: sers
B: sers
A: cf?
B: bn , u?
A: si eu
A: asl pls
B: 12 f cj
B: u?
A: 48 f is
A: si c mai zc?
B: nush
A: k
B: k


nu mersi n-am nevoie de mirc Wink
#14
Zuzu Wrote:
edy Wrote:ai ramas in urma tu vrei sati fac un prinscr? sa vezi cum e acuma mircSmile)


A: sers
B: sers
A: cf?
B: bn , u?
A: si eu
A: asl pls
B: 12 f cj
B: u?
A: 48 f is
A: si c mai zc?
B: nush
A: k
B: k


nu mersi n-am nevoie de mirc Wink


:lol: :lol: :lol:

Hai sa fim on topic... totusi, dar tare dialogul :lol:
#15
pt odc / strong nushu care exact stiu eu cum sa trimiti mesaje private , ca am avut si eu hub si dadeam asa Big Grin , buzz pe mess si poate reusim , nu iti trebuie boot


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)