Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server 20 + adminii !
#1
Va place ?
#2
suna super Big Grin...da sa se faca si plugingu ala cu cine are Steam sa intre automat si serveru sa dea kick la un player non steam pt a echilibra Big Grin
asha se vor putea scoata sloturile data pana aqm pt steam
#3
majoritatea cu steam au slot deci nu ne mai complicam ! dar hai sa il rugam pe Catalin sa puna si ala daca nu are pluginul sa il dea eq:O:O:O ca stie el de unde !
#4
nu-l am ala , dar nici nu stiu sigur daca va fi functionabil .. daca am sa-l primesc il pun .. sa posteze link aici de unde sa-l iau
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#5
dj pls...dak se pune chestia cu autokick pune 18 + admini...sa jucam mai concentrat...sa nu ma enervez cu totzi butzi...sau lasa 20...2 in + sau in - nui chear diferentza...da mno...Big Grin


ink ceva...pune si plugingu autokick pt lag mai mare de 100 Big Grin
#6
20+admini e exact aceasi treaba cum e acuma! de obicei cand serverul e full ..sunt o gramada de admini ..tot la 28-30 se ajunge ... atunci cand am intrat dupa conferinta si eram 31 total ..eram vreo 10 admini ..deci aceasi chestie .. in fine .. si in momentul asta ..sunt 18 pe server din care 6 is admini ..si cine stie cati mai sunt undercover ..de exemplu u-s.play4fun - TuTuN... asta banuiesc ca e tutun ..deci 7 admini din 18 ..daca serverul era full ..eram 30 total Smile) .. dar in fine ..voi stiti mai bine ca mine!
#7
zuzu.daca se duce in 30, jucam alte harti mai mari.Wink.
oirlig si alte chestii frumoaseBig Grin
#8
eq :O:O:O Wrote:zuzu.daca se duce in 30, jucam alte harti mai mari.Wink.
oirlig si alte chestii frumoaseBig Grin

ca sa iasa o harta deaia ..tre sa platesti jumate de harta sa dea 1 la vot ...!
#9
eu aqma am vazut k ii 18 + admini :O:O...nui cam mic?:-??

sau sa bagat plugingu ala cu cine area steam il inlocuieshte pe unu fara??
#10
inca nu s-a bagat pluginu , eu aseara 27.09.08 am vazut 20 + admini
#11
mai un server are maxim 24 sloturi...eu zic sa ramana constant 24 sloturi si cu asta basta...nu?
#12
nu...era ff bine 20...10v10...si ramb*** are 18 pe serveru de fun

aqma si 18 ii bun...k se strang 20 knd ii ful si stau spect dau retry sa intre si altzii fara slotTongue
#13
sa fie el tot timpul 18 + adminii full si ar fi f bine , dar vad ca se intelege gresit anumite decizii luate de adminii full !
#14
ideea este nu sa fie full cu 18+adminii....ideea e sa fie atati cat se simt bine jucatorii pe server ca sa nu iasa, asa degeaba se umple "din greseala" cu 18 jucatori si in 2 minute is out jumate. trebuie sa gasim un numar bun in care jocul sa mearga brici
#15
si totushi sor bagat plugingurile alea pt auto kick cei fara steam k cei cu steam sa poata intra??


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)