Poll: Server
You do not have permission to vote in this poll.
wow
9.52%
2 9.52%
gungame
23.81%
5 23.81%
war (steam only)
42.86%
9 42.86%
UWC3
0%
0 0%
zombie
9.52%
2 9.52%
soccer
4.76%
1 4.76%
kz
9.52%
2 9.52%
hide 'n' seek
0%
0 0%
surf
0%
0 0%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server +1
#16
*A.O.T Manutza* Wrote:dmx..cand va incepe cupa(campionatul) crezi ca se vor jucam mecirile pe serverul public?? :O la ora meciului parca vad k sunt 20 pe server si incepem sa dam kick la ei Sad si asa se enerveza si nu mai intra deloc :|

da o sa incepi...sau ce vrei sa spui k o sa se joace pe serveru de war campionatu?...asta dak se face server sau campionat...k dak se face war, war va fi steam onlyWink...deci dak totzi din camionat o sa aiba steam...o sa fim in top servers Wink...deshi ma indoiesc
#17
PyR(o) Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:dmx..cand va incepe cupa(campionatul) crezi ca se vor jucam mecirile pe serverul public?? :O la ora meciului parca vad k sunt 20 pe server si incepem sa dam kick la ei Sad si asa se enerveza si nu mai intra deloc :|

da o sa incepi...sau ce vrei sa spui k o sa se joace pe serveru de war campionatu?...asta dak se face server sau campionat...k dak se face war, war va fi steam onlyWink...deci dak totzi din camionat o sa aiba steam...o sa fim in top servers Wink...deshi ma indoiesc

da .. sper sa jucam campionatu pe server de war ( cum se cuvine Big Grin ) nu conteaza toti din AOT avem steam Tongue restul BUY!! 10 euro Sad saracie la casa omului :-< 5 pachete de tigari Confusedhock:
#18
2 euro steam la astia kre se lasa de cs ... la mn in bt vand multi steamu cu 2 euro... schimbi passu si gata Wink
#19
si daca esti destept, il schimbi inapoi si il dai iar cu 2 euro.Smile
#20
stiu faza.... da schimbi acolo emailu si nu mai are cum satzi schimbe :lol:
#21
Parerea mea e sa ne concentram atentia asupra servarului existent.sa avem 7 vs 7 constant pe sv si apoi sa ne gandim si la un sv de war Wink
#22
sweet dreams [or wet dreams]
#23
G-o-G-u Wrote:Parerea mea e sa ne concentram atentia asupra servarului existent.sa avem 7 vs 7 constant pe sv si apoi sa ne gandim si la un sv de war Wink

mah pei nu ai nici o legatura una cu alta Wink....war dak va fi va fi la dj aksa si serv asta ii la mihai...si nu pricep ce legatura are server public cu server war steamWink


si cu 7v7 pe server....playa are dreptate..eu is happy dak joc 4v4 pe d2 Big Grin
[Image: 29.gif]
#24
hai hai votatzi...go goBig Grin
#25
ce sa mai voteze.. SERVER DE WAR!!! avem nevoie..Wink
#26
faza cu reklamele ( spamuri mai bine zis ) pe huburi nu e bine , ca am avut si eu hub si ma pricep destul de bine la facut huburi bla bla .... am facut
spamuri pe alte huburi si mam trezit in urmatoarele 5 min cu portu de la net blocat ( no network ) si au rezolva astea de la rds prin tel . deci ....
#27
apropo daca vrea cineva site-uri ( in html , flashuri toate ) , huburi , radio , server cs 1.6 , retelistica ( mufat , montat , router , swich bla bla ) - > la moft , sunt disponibil ....
#28
ne auzim pe messenger ok ! poate gasim ceva !
#29
war steam only ar fi prea tare 2 servere

P.S.-I'm D1sc0n3cT
#30
steam only am atrage mai multi playeri , am un server cu steam la fav si incerc de 2 saptamani sa prind slot dar in zadar .


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)