Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusine !
#1
Acum ceva timp in urma, va plangeati ca a facut Catalin serverul war si vezi domle' numai puteati juca. Acum ca serverul a devenit CLASIC, unde sunteti ? Din toti jucatorii carora li s-au dat steam, cati mai intra pe server ? Din toti adminii acestui server, cati mai intra ? Media jucatorilor este undeva de 10/zi, din care 2 codati, 3 care nu stiu cum se schimba arma dintr-o mana'n alta, iar restul de 5 ori sunt in treacat, ori sunt fideli acestui server. Si mai sunteti si cu gura mare ! Va stiti voi care !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#2
mai sunt vrei 3-4 fosti admini care joaca pe un server din "laleagane"

intreb pe unu din ei de ce nu mai joaca pe u-s....a zis ceva de genu ca nu e lume...pai ei...aia 3-4 sa fie pe sv si e de ajuns...intra si restu...si lejer aduni 15-20 de oameni....dar na
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
se pare ca snow e cea mai populata harta aseara la 12 jucam 8 la 8 :lol:

ps: eu joc ,dar nu tot timpu ,ar trebui oleaca de mobilizare astora carora li sa dat steam moca Confusedhock: . Dintre toti il vad pe dark singuru care se joaca restu?!


ps: Posesorul gradului de administrator , este rugat sa nu mai schimbe footsteps 0 , pentru ca stim ca la dvs in tudor se joaca fara pasi dar aici e mai greu .Multumim!
Reply
#4
sa inteleg ca eu nu joc ? :oops:

Reply
#5
Te simti cumva ? :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
ar trebui? :lol: :lol:

Reply
#7
Nu cred ca ar fi cazul sa te simti. Dupa cum am zis si mai sus, se stiu ei care .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#8
danutzZ Wrote:mai sunt vrei 3-4 fosti admini care joaca pe un server din "laleagane"

intreb pe unu din ei de ce nu mai joaca pe u-s....a zis ceva de genu ca nu e lume...pai ei...aia 3-4 sa fie pe sv si e de ajuns...intra si restu...si lejer aduni 15-20 de oameni....dar na


Da-mi te rog lista cu aia pe care i-ai vazut acolo. Daca nu mai vor aici sa le scot adminele. Am sa incep sa dau admine la mai multi jucatori sa mai schimbam din aia care sunt acum. E bine sa aflu ca muncesc degeaba Smile
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#9
Foarte bine faci Catalin. Poate unii ma vor injura, cand vor citi acest post, dar atunci cand vei da admin si altor jucatori, acei "admini" o sa mai aduca alti jucatori pe server . Daca nu le place cs.u-s.ro, atunci nici admin nu au de ce sa aiba.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#10
publicati o lista si puneti lucrurile in miscare zic. Smile
Reply
#11
Si as mai avea o idee


As propune sa se scoate din acele cerinte , steamu' , parerea mea e ca nu foloseste la nimic, si in plus ruleaza mai bine pe non steamSmile
Reply
#12
Da catalin..scoate'mi adminul (care nu'l am!Smile) )
De fapt , nici nu am plecat...am fost alungata:-j...dupa nopti de stat pe server vara trecuta(1000 de ore pe luna la dracu!)...v'ati cacat pe timpul meu. ;Wink A aparut problema cu jst atunci..de atunci mi'a fost scos adminul si am ramas in slot, mi'ati dat iar admin...iar DJ mi l'a scos,ca deh...e prietenul lui jst. a aparut codename care a inceput sa puna stapanire pe server, el era stapanul si mana dreapta a lui dj .Sa fie sanatosSmile).Ce aveam sa fac?Sa va cersesc admin?Sunt admini care ma roaga sa vin pe serverul lor...voi nu stiti sa apreciati un jucator care isi da tot timpul pentru un serverSmile Acum nu mai prea joc pe niciun serverSmile Joc mixuri si atat!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#13
Ca tot vorbim de rusine nu?! hai sa vorbim, ca azi mi-a umplut paharul fazele de pe u-s de dimineata.
SI pe de_dust Dark, ai vazut prea bine cati injurau, camp, si tu iti vedeai de joc, da le dadeam ban la toti frate ca sunt niste ratati, nu fac aia serverul!! Nu trebuie sa zicem ca vai aluia nu ii dau ban ca atata playeri avem, mai bine te lasi pagubas decat playeri idioti! Mai bine 3-4 dar care macar joaca si nu intri sa iti faci nervi pe cs ci sa joci de placere!
De obicei nu comentez nimic, dar m-am enervat prea tare azi, nu aveti decat sa imi luati steam-ul, sa ma bannati orice :-j.
bafta
Reply
#14
rox. Wrote:Da catalin..scoate'mi adminul (care nu'l am!Smile) )
De fapt , nici nu am plecat...am fost alungata:-j...dupa nopti de stat pe server vara trecuta(1000 de ore pe luna la dracu!)...v'ati cacat pe timpul meu. ;Wink A aparut problema cu jst atunci..de atunci mi'a fost scos adminul si am ramas in slot, mi'ati dat iar admin...iar DJ mi l'a scos,ca deh...e prietenul lui jst. a aparut codename care a inceput sa puna stapanire pe server, el era stapanul si mana dreapta a lui dj .Sa fie sanatosSmile).Ce aveam sa fac?Sa va cersesc admin?Sunt admini care ma roaga sa vin pe serverul lor...voi nu stiti sa apreciati un jucator care isi da tot timpul pentru un serverSmile Acum nu mai prea joc pe niciun serverSmile Joc mixuri si atat!
Ai interpretat gresit. Fara resentimente, te astept pe server. Si in cazul meu au existat incidente, pentru ca mi-am spus punctul de vedere, dar au trecut. Si inca joc pe server, asa cum e el.
Reply
#15
Daca cumva se va redeschide serverul de war voi fi bucuroasa sa joc acolo ! joc mixuri de placere si am deja destui jucatori in lista care joaca si ei si vin la mix cand sunt chematiSmile
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)