Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie rox. ;X
#1
*DEAD* Los7 : verde

S_LoadSound: Couldn't load /radio/terwin.wav
*DEAD* aron : /rank

*DEAD* Los7 : joci mai misto cand ai numele

*DEAD* Los7 : eMo

*DEAD* Los7 : Smile)

*DEAD* aron : /top15

*DEAD* Los7 : iti da putere ? :> Smile))

DarkManX : verde


rox : los....am zis sa taci oleac


rox: ia dat mut lui Los7 pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voicecomm )

Nu cred ca era nevoie sa se bage in seama atata timp cat vorbeam politicos ... cu un alt admin .
Nu era nevoie de interventia ei !
Daca nu se poate REMOVE macar 1 avertisment !

Va multumesc !! :twisted:
#2
rox grija cu gag-urile , vad ca nu prea ai rabdare :lol: :lol: si rapid sanctionezi pe cine nu trebuie , baiatu vb cu mine Tongue . nu zic cu nume de rau >Big Grin< dar fi mai miloasa :lol: :lol: :lol:
:oops: :oops:
:*
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
*DEAD* Los7 : verde

*DEAD* Los7 : joci mai misto cand ai numele

*DEAD* Los7 : eMo

*DEAD* Los7 : Smile)


*DEAD* Los7 : iti da putere ? :> Smile))

DarkManX : verde

rox : los....am zis sa taci oleaca

VerDe : da



Los7 : ROX


] amx_gag los
DarkManX : eqqq nu e cumva din cantemir?

Los7 : ce te bagi

Los7 : fato

Iza. : nu ajungeam

rox: ia dat mut lui Los7 pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voicecomm )
VerDe : ba da

Los7 dropped
Los7 has left the game
(Counter-Terrorist) gogu : incearca
Los7 connected
Los7 is joining the Counter-Terrorist force
* Jucatorul Los7 care avea mut s-a deconnectat!

(ADMINS) CS.U-S.RO FREE GAME SERVER : [AMXBANS]<Los7> STEAM_ID_LAN banned 9 time(s) before.

*DEAD* Los7 : dami ban

Vizitati <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro/">http://forum.u-s.ro/</a><!-- m -->
*DEAD* Los7 : ca am dat

*DEAD* Los7 : retry
] amx_gag los
*DEAD* Los7 : sa vad

*DEAD* Los7 : dak te tine

*DEAD* Los7 : mai calci u pe sv ?
Los7 dropped
Los7 has left the game
*SPEC* gogu : cu cine vb?
Los7 connected
*DEAD* Los7 : cu rox
Los7 is joining the Counter-Terrorist force
Los7 died
rox: ia dat mut lui Los7 pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voicecomm )
* Jucatorul Los7 care avea mut s-a deconnectat!
(ADMINS) CS.U-S.RO FREE GAME SERVER : [AMXBANS]<Los7> STEAM_ID_LAN banned 9 time(s) before.
Iza. : lasa.l ft
rox : da nu vezi cum vorbeste?si cu mine si cu jeaxx?
*DEAD* Los7 : Smile)
*DEAD* Los7 : rox
*DEAD* Los7 : fetito
*DEAD* Los7 : sa vezi
Los7 is join
*DEAD* Los7 : Smile)

*DEAD* Los7 : ce ai u cu mn
*DEAD* Los7 : ,)
*DEAD* Los7 : Smile)

JeaX : Smile))

*DEAD* TzK : /hp

*DEAD* Iza. : da.tii toti mutSmile)

rox : nu ma fa

Los7 : eu sa nu te fak ?

Los7 : Smile)
rox : iar te bagi i nseama

*DEAD* Los7 : da u oricum

*DEAD* Los7 : ai

*DEAD* Los7 : reclamatie

*DEAD* Los7 : mai vrei cv ?

*DEAD* Los7 : Smile)


*SPEC* rox : ok,)

*SPEC* rox : fa reclamatie

**DEAD* rox : sa nu uiti sa dai copy paste din consola
rox : daca nu dau eu
*DEAD* Los7 : Smile)
-
- *DEAD* Los7 : savvy ? :>
-
- *DEAD* Los7 : cv ? :




ti'am zis sa dai copy paste din CONSOLA TOT., nu doar partile care iti convin tie.
eu cred ca meritai gag pentru ca ai fost impertinent. tu ti'ai dat retry...nu ti'am dat ban pentru ca nu bag la asa ceva,dar daca ai fost admin si poate ca esti mai experimentat ca mine si eu incepatoare nu insemna ca ma fraieresti cum vrei tu.
hai HF!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#4
Me .. u nu intelegi un lucru :

1. Mai intai exerseaza pe un sv toate comezile .. la prostie !
2. Am vorbit umpik mai "stramb" dupa ce ai dat gag fara motiv !
3. Nu ar trebui admin .. cuiva ca tine .. pt. ca e inutil . mai mult incurci !
#5
Smile)
mda
bv rox..
iaca aici admin care sta non stop pe sv..
si astia tot o iau ca "ai primit si tu admin"
bla bla
Smile)
:">
:mrgreen:


al 2-lea warn
#6
Los7 nu-mi vine sa cred ca ai facut reclamatie!Azi dimineata ai facut mai multe comentarii care nu-si avea locul a facut bine rox ca ti-a dat gag!Eram pe servar,dupa gag ai dat retry de cateva ori eu mi-am luat ban pt cand am dat retry dupa gag asa ar fi trebuit sa-ti faca si rox!!in loc sa-i multumesti faci reclamatie!!Rox nu a gresit cu nimic avand in vedere comportarea lu' Los7 de dimineata!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#7
offf...du'te tu si admineaza pe serverul tau ce vrei si lasa'ma pe mine in pace! :lol: :lol:
nu esti tu mai activ ca mine pe serverul asta ....
asa ca...! :mrgreen:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#8
ms gogu :oops:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#9
verde Wrote:deja incep so iubesc pe rox asta
voi nu ?


AHAHHAHAHAHA ce golan . Smile). Gagurile nici nu ar trebui sa se aplice pe svr decat in situatii in care isi baga si isi scoate etc.Daca zice unu ba esti p.r.o.s.t sau nu stiu ce deja l-a premiat cu 5 minute de stat pe bara. Smile) Nu se face chiar asa Big Grin Pana la urma nu moare nimeni pt un amarat de gag. Mai rau daca te punea sa faci flotari tumbe ceva. Smile)


//1 warn
#10
gogu .. eu nu vorbesc de ce s'a intamplat dupa gag ... ci inainte .. dc a trebuit sa imi dea gag cand eu vorbeam cu VerDe? ...
Dc trebuia sa se bage ea ... cand vorbeam cu alt admin ?
Dc nu mi'a dat ban ... ca eu am cerut Wink ..
Eu nu ma feresc de ban / fuckoff / destroy / gag ... poate sa imi dea oricine .. dar sa aibe motiv Wink .. dupa ce am dat retry am cerut ban ? ... am cerut Smile

PT PRIMA SI ULTIMA OARA .. MAI ZIK :
EU AM FKT RECLAMATIE PT PARTEA .. CAND VORBEAM CU VERDE SI MI'A ZIS SA TAC SI DUPA MI'A DAT GAG Wink !!
#11
mai te rog,iar minti? :lol:
ti'am zis de 3 ori inaninte sa taci putin...ti'am zis frumos. de cand vorbeai cu jeax.
mi'ai zis la misto sa'ti dau ban...pentru ca stiai ca nu ti'as fi dat.
dar daca 2 admini zic ca tu esti vinovat si sa o lasi moale.dc nu intelegi?
las'o asa Los7 ,mai bine.
eu am primit de'a gag'uri inainte pentru impertinenta....nici nu mai stiu ....si inca primesc.(daca asa considera adminul respectiv)si nu ma plang. nici tu nu ar trebui sa faci reclamatie pentru un gag!! off :lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#12
Pentru un amarat de gag atata cearta ?

1.Raikanu nu cauta anturaj fara folos.
2.Respecta modelul de reclamatie !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#13
""" offf...du'te tu si admineaza pe serverul tau ce vrei si lasa'ma pe mine in pace! :lol: :lol:
nu esti tu mai activ ca mine pe serverul asta ....
asa ca...! :mrgreen: """

Smile)) .. hai ca asta ma fkt sa rad :-j ..tocmai de .. asta nu sunt eu activ pe sv asta .. mai mult decat u . Pt ca eu mai adminez si alte sv PUBLICE ... moolte :-j .. si nu prea am timp sa jok pe toate dar .. dak ar fi asa . iti zik eu ca as face mai multe ore jukate pe sv ... dekt u Wink.
#14
Raikanu.Mp* Wrote:gogu .. eu nu vorbesc de ce s'a intamplat dupa gag ... ci inainte .. dc a trebuit sa imi dea gag cand eu vorbeam cu VerDe? ...
Dc trebuia sa se bage ea ... cand vorbeam cu alt admin ?
Dc nu mi'a dat ban ... ca eu am cerut Wink ..
Eu nu ma feresc de ban / fuckoff / destroy / gag ... poate sa imi dea oricine .. dar sa aibe motiv Wink .. dupa ce am dat retry am cerut ban ? ... am cerut Smile

PT PRIMA SI ULTIMA OARA .. MAI ZIK :
EU AM FKT RECLAMATIE PT PARTEA .. CAND VORBEAM CU VERDE SI MI'A ZIS SA TAC SI DUPA MI'A DAT GAG Wink !!
Poate ca ai dat mai multe motive pana atunci sa-ti dea gag.poate a interpretat gresit faza rox,dar daca privesc comportarea ta din dimineata asta,gag-ul e total meritat.Zic eu ceva lu' rox sa nu mai stiu cui pe amx_say,iar dupa ce vezi ca is admin,faci un comentariu de genul:"acum toti aveti admin".Am zis sa nu-ti dau gag pt un comentariu foarte impertinent!Pt ca aici sunt implicate doua parti eu(admin) si cel care mi-a dat adminul respectiv!Doar un exemplu de comentariu,daca mai aveam consola faceam un efort si puneam N exemple!Sper ca intelegi la ce m-am referit!bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#15
raikanu.. nu mai fi impertinent.. din cate vad eu tu faci din cs mess... ia si veziti de treaba ta... ai cautat-o cu lumanarea ca tu pt asta ai intrat pe serv.. sa faci rau unui admin.. veziti de treaba ta si respecta pe toata lumea..

fa-ti ID de mess ia-l pe a lu verde (gandeste_verde) si gata..

felicitari rox.. ai facut foarte bine


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)