Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie rox.
#16
[Image: 60723656.jpg]

Asta e conversatia mea cu rox .
Spui prostii ...
DarkManX pwd by Costi™
#17
ah..mia luato zuzu inainte Smile)..exact asta vroiam eu sa specific..de ce tre sa facem din cs messenger, chat sau forum??? e un joc, nu sala de chat...
1.pheno, intradevar la faza cu live odata, hai cu rr..au dreptate fetele..
2. rox, credeam ca te intelegi bn cu pheno si ca sunteti preteni cat de cat..inteleg k ii dai un gag, sau nu il bagi in seama, da nu ii dai kick:|..in fine..
regula e: MAI PUTINA VORBA, MAI MULT JOC!!!!

l. e: un mic truc, care mie imi merge de obicei...daca vedeti k va enervati deamboulea ca nush care va da kick, gag, ban, etc..nu terbe neaparat sa dati fuga pe forum si sa postati repede un topic ca vb aia"eu am dreaptate domle, si el/ea a gresit" ..luati o pauza de aer curat, o tigara, un jogging blablabla..cate reclamatii am facut eu la adresa adminilor de cand sunt pe svr?? niciuna (din cate stiu eu Tongue ).desi am fost enervat la culme destul, ba cu kick, gag, alea alea...luam o pauza si gata fratilor, nu gata fuga pe svr si dai la tastatura pana sar tastele........
#18
rox, in opinia mea deacu te crezi mai presus de pheno sau altcv. dc nu accepti asa cum este si il lasi sa vb in continuare..dak e sa luam toti playerii care strigau dupa "rr live" pai am 2 foi de a4 si tot nu termin..dovedeste ca este admin capabil printro atitudine demna de luat in seama..parerea mea.lasa nervii la o parte, fumeaza 2 tigari, uitate la o comedie zdravana si kaput!


PAREREA MEA!! Smile)
#19
Bai sunte-ti culmea nu pot sa nu ma abtin sa nu rad =))



Amandoi aveti so orgoliul Confusedhock: , suntem o comunitate. Unul din voi ar trebui sa cedeze . Frate NU E PGL E SERVER PUBLIC, E LOGIC CA ITI MAI SCAPA UNU UN FLASH ,UN HE , TE MAI IA VREO UNU CARE NU E PRO ,DAR CU TOATE ASTEA E PUBLIC ,JUCAM PENTRU FUN, ASA CA VA CERTA-TI DEGEABA , parca iese careva dintre voi mai castigat .

Ps: Si chestiile,de genu" cat joaca pheno ,eu nu joc" blablblablablalla , va dau un sfat la amandoi ignorati-va si punct.


Si un pic de off: Jocul asta ar fi ideal ,fara chat :mrgreen: .

Gata nu ma mai bag :mrgreen:
#20
treaba buna pheno n,am ce zice==))))
puteai sa ii zici pe mess:-?? ce atata prostie aici..si ironie..:-j is satula de asteaSmile).
are dreptate razer.
in fine..
spor la frage.
#21
nu vreau sa tin partea nimaniu, insa fiecare greseste in felul lui..de data asta, rox a facuto de oaie.asta e..poate o sa fie sanctionata, paote nu..ownerii decid..oricum, ma bucur ca la 3 noaptea mai intodeauna era rox ca sa vegheze pe server cat de cat...aici ii sunt recunoscatorSmile
#22
pheno Wrote:oricum eu am ajuns unde am vrut. am aratat incompetenta ei de a se descurca intr'o problema serioasa in care este inclusa, fiind mai nesimtit, mai dur. acum sa vedeti si voi asta si sunt fericit.

mi'am facut treaba.


off: pheno noi 2 tre sa stam la discutie la vreo lada de bere Wink
#23
... hop si eu ... ( sa nu spuna lumea ca nu am postat si eu )

/// WARN
#24
@ razer
da RZR man. mai presus ca pheno sunt din toate punctele de vedere!

cred ca o sa primesc warn.! Sad
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#25
nu am timp acum sa citesc toata chestia asta,dar stiu ca mi-a zis si mie pheno pe mess ca pe server se joaca aim_usp si is 16 oameni si ca e injurat de mama de legolas si sunt 2 admini!!Am intrat pe aztec si legolas a continuat si i-am dat gag!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#26
Sincer sa fiu divergente de genul puteti sa le rezolvati pe messenger ...Chiar e nevoie sa va spalati "rufele" in public? Va luati foc prea repede si asta denota ca aveti un caracter pueril..Tu , Pheno, barbat viril ce esti, puteai foarte bine sa i dai add pe mess si sa discuti acolo ..iar tu Roxana nu trebuie sa te aprinzi de la orice kkt..te-ai si enervat si ai inceput sa tastezi ca VITICA intr-una..stai relax si nu va dusmaniti de la cacaturi pentru ca nu se merita ..e un simplu joc . Altii mor de foame si isi dau in cap sa aiba bani pt mancare iar voi va injurati de la nush ce panarama de joc? A lasat-o moale Laurentii cu posturile lui kilometrice si incepeti voi..Lock topic pt ca in stilul asta mai continua inca 5 pagini..

#27
Sper sa se impace pheno cu rox.adevarul e undeva la mijloc....oricum rox trebuie intr-un fel sa tii cont si de parerea jucatorilor de pe server.daca mai multi playeri cer inferno poti sa faci un sacrificiu si sa dai la vote,in conditiile in care harta nu a fost recent!Acum ca pheno cere rr,gag nu cred ca e singurul,cel putin 3 playeri cer rr dupa prima runda!!As spune mai multe,dar ma abtin nu vreau cearta!!!Bafta si spor la frage (:*)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#28
eu sper sa nu!
rox data viitoare sa stii ca cu e voie sa iti pui admin pe un alt nume prin gag!
cel putin asa era pe vremea mea 2-3 ani

bafta cu adminu pentru o porcarie din asta nu se scoate un adminSmile)))
#29
Parerea Mea .... rox se crede un pic superioara pentru ca are admin si isi permite unele altele cu unii jucatori.(daca tii tu minte eu te tineam numai in gag pe tine, pentru smf, shit etc. acum nu imi mai permit ptr ca esti admin si totusi ar trebui sa dai dovada de maturitate.)
.... pheno vorbeste cam mult pe server si esti destul de iritant cateodata (de exemplu tot timpul cauti anturaj cu adminii, dar si tot timpul dai indicatii ce sa se faca pe server, dai kick, slay , gag, ...singurele indicatii care se accepta sunt cele de codati) si la inceput si tu primeai des gag de la mine.


In concluzie fara nici o suparare ...GAG la amandoi si gata Smile)

P.S. aceasta parere a mea, este strict referitoare la acest caz, de altfel persoanele aflate in cauza par sa fie destul de ok chiar daca nu i-am cunoscut, intr-un final trebuie sa fie cineva pe server care sa le faca si pe astea de mai sus .
#30
LoL Wrote:In concluzie fara nici o suparare ...GAG la amandoi si gata Smile)

perfect de acord Smile
YES, OH MY GOD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)