Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reactivare Admin Mr.Terror ( Invat din greseli ! :D)
#1
Invat din greseli! Nu o sa se mai repete chestia cu "gluma". Nu am vrut sa supar pe nimeni....Nu credeam ca de la o chestie atat de mica changenick se poate ajunge la ceva M<A<R<E ...Sorry...Ramane la alegerea voastra...

nume: Feodorov
prenume: Olimpius
nick (actual si cu care ai mai jucat): Mr.Terror
timp de cand joc pe server: Nustiu,vechi...
YM: <!-- e --><a href="mailto:olyyy10@yahoo.com">olyyy10@yahoo.com</a><!-- e -->
ip: 81.41.3.8
oras: Botosani
varsta: 17
steam id: mrterror10

O seara placuta in continuare ! :d
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#2
in sfarsit vad si eu un admin sa recunoasca ca a gresit,, wey cata trebuie scris cu rosu sa vada si altii, da terror cred ca meriti admin, mai ales acum ca ai facut si tu o cerere, ca prima data nu am vazut asha ceva...









we design your dreams
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
pro sau contra , va rog !!!

eu am pus admin pe simplul fapt ca ti-am acordat sin prima toate sansele !!!
insa ai inceput cu "comenzi " date aiurea !!! limbajul vreau sa ti-l cizelezi , exemplu " fara apelativul " ma cata " .
bafta si felicitari pentru cerere si pentru faptul ca ai recunoscut , putini fac asta , esti al doilea admin care face asta!!!
#4
Pro. Important e sa vedem schimbarea in bine.
Pentru inceput: nick (actual si cu care ai mai jucat): Mr.Terror - pastreaza-l !!
#5
faptele nu vorbele te fac sa fii mare
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
subscriu la ce zice danutzz. pro si de la mine
#7
CONTRA
#8
pro
#9
Apreciez ce zici Danutz... Si asa va fi. Mai intai sa primesc si apoi va fi dovada....
Apreciez la fiecare parerea indiferent de cum e ea...Negativa sau Pozitiva
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#10
Pro ....
#11
iti repun admin !
sper ca nu tre sa zic mai mult !
suntem oameni in varsta peste 30 adni si vreau sa te comporti ca atare !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)