Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptr cine e interesat:)
#1
R3 all ..am si eu o intrebare ..e voie cu cfg cu silent aim?ptr k asa joaca lumea mai nou pe server...si cik nu o sa ia ban ptr k e din raducaneni si deaia se da mare...Smile)
Deci sa vedeti conversatia....
» CsZoNe«: ce codat
» CsZoNe«: bah
» CsZoNe«: vedetiva
Asta MicuSmile): aimu poti sal pui sa traga unde vrei
Asta MicuSmile): am vazut
» CsZoNe«: lungu nasului
Asta MicuSmile): erau 2 langa tine
» CsZoNe«: sa o intrebi pe sormea ma
Asta MicuSmile): da ce am cu sorata?
» CsZoNe«: am cfg
» CsZoNe«: silent aim
» CsZoNe«: mai vrei cv ?
» CsZoNe«: si cfg-ul il am de 2 sapt
» CsZoNe«: ba nu
» CsZoNe«: nu trage unde vrea
» CsZoNe«: nu ai nik
» CsZoNe«: da sa o ..
» CsZoNe«: intrebi
» CsZoNe«: ca nu am cod
..............................
CsZoNe«: hai sa vad
» CsZoNe«: ca ori cu m
» CsZoNe«:
» CsZoNe«: dak da ban
» CsZoNe«: da pe ip
» CsZoNe«: de la internet
» CsZoNe«: si nu poate intra
» CsZoNe«: nimeni din rad
» CsZoNe«: asa
» CsZoNe«: ca
Asta MicuSmile): si?
» CsZoNe«: tot il scoate
Deci sa vedeti ce ii faceti ptr k mi-a zis si savy sa nu ii dati banSad(
...Astept parerile voastre..Smile :mrgreen:
#2
Da .... am zis sa nu ii dati ban pentru ca din cauza lui primesc cam multi din raducaneni nu?
Era ceva dubios.....pentru ca acu cateva zile nu juca asa bine...si dintr-o data a invatat cs....
#3
buna seara... aici baubau la butoane... dak tot e vba k cszone joaca cu silent aim...de fiecare data cand o sa-l vad pe server o sa ia exec.... indiferent k joaca cu nick raikanu sau oricare alt nick...sper sa fie toti adminii de acord si sa procedati la fel


Va multumesc o seara buna hF!
#4
Deci ms baubau ptr intelegere.. si nu imi convine ca un copil de 14 ani sa ma faca la cs sa nu mai stiu de mine....ptr k eu poate o sa ziceti k jok la rank..lucru care este adevarat ...dar nu imi convine ca asa un player sa joace codat...indiferent k are aim in cfg...ms multSmile Smile Big Grin Tongue
#5
mda..ma gandeam eu..las k o sa am grijaWink
#6
SoSweet multumim ca ne.ai zis!
Cam atat!
#7
agent sub acoperire :lol: e sosweet asta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
verde Wrote:agent sub acoperire :lol: e sosweet asta

Da....dar sper sa nu se invete....sau sa se mai tina de prostii!
#9
INFO: nu exista asa ceva...silent aim in cfg...ala care tzio zis...nici nu stie despre ce vb...o auzit si el cate ceva...in config...se pot baga doar 2 'coduri' no-rcoil si silent defuse

silent aim, wall, speed etc...sunt deja hackuri kre necesita un program de rulare .exe adik aplicatzie


nu potzi baga AIM in cfg...sa fim intzeleshi


dak tipul are silent-aim...chear dak nu stie cu ce se mananc si qm functzioneaza...dai quit sau exec
#10
leVel Wrote:INFO: nu exista asa ceva...silent aim in cfg...ala care tzio zis...nici nu stie despre ce vb...o auzit si el cate ceva...in config...se pot baga doar 2 'coduri' no-rcoil si silent defuse

silent aim, wall, speed etc...sunt deja hackuri kre necesita un program de rulare .exe adik aplicatzie


nu potzi baga AIM in cfg...sa fim intzeleshi


dak tipul are silent-aim...chear dak nu stie cu ce se mananc si qm functzioneaza...dai quit sau exec

da level eu am ras de el zilele trecute... oricum dak lumea o zis k l-o vazut cu silent aim si o recunoscut eu ii voi dai exec ....

multumesc!
#11
lasati discutiile de pe mess si alte vrajeli....sugestia mea este urmatoarea
pt playeri: daca jucati si aveti vreo banuiala in legatura cu vreun jucator scrieti pe say_team@ ce aveti de zis iar un admin va sta sa vada care e treaba. Doar atunci dupa poze, demo (daca sunt necesare) o sa se ia masuri
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#12
adr eu unu i-as da exec pt nesimtire... dar nah asta is doar eu...motivul pt exec a venit... si astept Smile
#13
sa inteleg ca asta e fratele madalinei???????

#14
Da bogdanele...asta e raikanu sau ghosT#Sevraj.....si a recunoscut k are cod...dar acuma cateva zile nu era asa bun..si deodata era numa cu scor mare... :? si e convins k nu o sa ia ban ptr k aduci aproape nimeni din raducaneni nu mai poate juca.... :mrgreen:
#15
Daca situatia ar fi depins de mine as fi banat ipul de raducaneni fara mila si va spun si de ce: sunt vreo 2 codati care daca ar fi banati nu ar mai juca vreo alti 2-3 din raducaneni (adica vreo 4-5 jucatori) dar pentru aia 4-5 jucatori din care 2 is codati eu nu as sacrifica reputatia unui server! Din cauza codatilor serverul a pierdut foarte multi jucatori asa ca nu vad de ce mai facem caz pt acestia! Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)