Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pentru lol
#1
Cat gandesti cand dai pe consola si scrii o comanda?

Daca deabia se pune bomba , tu dai slay? chiar daca eram intr.un alt colt de harta?

Te intreb daca "esti batut in cap?"si tu dai destroy?

Bravo ! Esti un geniu !
( era de la mine , un prieten )
#2
bmb era pusa, nu puteai sa faci defuse pentru ca nu aveai timp, imi pare rau dar eu nu accept un asemenea limbaj adresat mie, atata timp cat eu nu folosesc un limbaj neadecvat fata de nimeni astept acelasi respect.


Daca prietenul ala juca de la tine trebuia sa ii spui sa nu faca comentarii de genul asta.


Sanatate.

PS Daca era un owner nu iti permiteai sa vb asa, dar cu mine da ? nu cred ...
#3
Bomba deabia a fost pusa , ma faci si chior nu?

E bun daca te crezi si ownerSmile)

Esti un admin bun.
#4
ce comenzi au fost folosite ?
#5
costi, fix asa mi-ai facut tu mie, mi-ai dat slay cand eram in celalalt colt al hartii, te-am intrebat daca esti p****t? si mi-ai dat ban permanent pe steam. acum nu e normal?
#6
Costi nu cred ca trebuia facut postul, te putea lamuri si pe chat.
De la o chestie de asta pleaca discutii, se starnesc spiritele, sebs vine si mai pune un pai(astepti anumite momente ? era o discutie intre ei), mai vine altu mai pune si el.. sa facem focul. Nu-i frumos..costi, sebs.
#7
Pe chat?Smile)

amx_slay si dupa
amx_destroy

sa vorbesti cu pe chat cu el Smile) cu destory
#8
Cu toate ca-l credeam pe zuzu nebun acum ii dau dreptate cand zicea" hai sa vada toti ce comunitate faina e u-s ,se cearta adminii intre ei!"


Cu toate astea , e frumos cum se cearta se mananca , se scuipa se cearta pe forum si la intalniri va dati mana.



Verry well, credeam ca dupa toate intalnirile astea o sa intelegeti ceva ca nu are rost sa ne certam intre noi, eu unul nu o sa mai calc pe server, i-am dat delete la cs.
Cat despre sebs, te credeam baiat bun, stii bine ca de multe ori ti-am luat apararea si am lasat de la mine, dar nu mai conteaza.

Sa auzim de bine :O
#9
pe chatul de la steam costi.
#10
ce comenzi au fost aplicate si cui atat vreau sa stiu
daca nu va scot adminul la amandoi
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#11
Am mai spus o data !

amx_slay
amx_destroy

La adresa mea
#12
nu era la adresa ta , ca juca altcineva cu alt nume de la calculatorul tau...


Am dat slay pentru ca nu se ducea la bmb, iar dupa ce m-a jignit destroy.

Luati ce decizie vreti... catalin , dj , gh0st ...daca eu va jignesc pe voi ca simplu player ce primesc de la voi ?
#13
Si nu ma cred owner, dar respectu fata de owneri trebuie sa fie diferit fata de ceilalti ? Cu un owner nu ti-ai fi permis sa vb asa dar cu ceilalti da ?


GROW UP !!!!
#14
De ce imi spui mie de mila?

De la inceput am refuzat sa.mi iau steam , am primit ban pentru "cod"si dupa am primit steam de la comunitate , doar ca sa intru si sa joc in continuare pe server .

Cand dai niste comenzi fara sa le judeci , indiferent de player , ce demonstrezi?

PS : te.ai uitat la varsta si mi.ai spus sa ma maturizez?Smile) nu iti fa griji pentru mine
#15
daca tu crezi ca ma intereseaza atat de mult persoana ta astfel incat sa ma interesez de varsta ta te inseli.


Hai luati o decizie si TC ca nu am cu cine purta o discutie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)