Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrick unban
#16
Uite aici un exemplu...un jucator de cs bun si in acelasi timp nou pe server...ia ban ca multi altii...si va mai intrebati dc lumea nu intra pe serv ,respectiv forum.
#17
danutzZ Wrote:catalin si eu aveam azi? = ))

daca tot insista...probabil nu avea...si sa fim cu ochii pe el in viitor...parerea mea


Tu ai fost motivul pentru care s-a scos protectia la admini si la tine am primit si demo

E discutabil.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#18
ce onoare....prea multi tradatori pe aici.
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#19
codatii astia Smile))))..
#20
Nu e vorba de tradatori,e vorba de oameni slabi care cred ca numa in filme vezi 3 heduri la rand sau oameni luati prin pereti. Frate eu zic asa , daca si danutz are ce are si sklembar apoi ikks , maine poate si eu ,ce se mai alege de servarul asta ? Probabil o sa-i lasam pe baubau sa se certe mereu cu pasaroiu si laurentii cu sosweet. Ce sunteti asa paranoia ? nu vreau sa jicnesc pe nimeni dar va rog incetati cu copilariile , vorba lui zuzu “cand il aud pe laur imi aduc aminte de copilarie” apoi vorba lui dark#clan "prea multi pupincuristi".Si cand stai si te gandesti ca noi odata am baut o bere impreuna.Catalin acuma imi pare rau daca te superi dar te lasi condus de "molii".
bafta!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#21
sau poate ii dam lui sosweet admin Wink
#22
Nici nu a fost pus in discutie ca sosweet sa ia admin si ne albesti cu vorba asta de cand a intrat el pe server , alceva nu ai de zis decat aceleasi replici obositoare precum laur , voi nu va vedeti ? intrati pe server si zice lumea ca aveti 14 ani . Incep sa va compatimesc :roll: . Bau si cum sta treaba daca erai jucator pro mai ziceai sa-ti dai cu parerea la danutzZ , sklembar , ikks dar asa du-te pe servere-le de copii si lauda-te ca iei 20 de BAN-uri pe zi , rugamintea mea joaca si tu pe vdo,iasi,g1, si cateva leagane serioase! Poate asa o sa ai liniste seara sau la facultate ca jucam prea bine si prea pro.st cand ne dezactivam aim-ul :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#23
naspa daca sa ajuns sa se reclame adminii intre ei si sa se faca demo unu la altu. Se presupunea a fi o comunitate unita...
#24
la urmatoarea intalnire va dau cap in cap si va pun cate o bere in gura sa taceti , sa nu va mai aud , sunteti copii de doi lei si jumatate (va simtiti voi care sunteti )!
tot timpul reclamati , tot timpul va dati cu parerea in locuri unde nu aveti ce cauta pe forum , de ex la cereri slot , admin , !
acolo daca nu vi s-a cerut parerea ,nu aveti voie sa scrieti !
in loc sa ganditi inainte de a vorbi , repede scrieti din inertia prostiei !
cand cineva va injura pe server , voi ce faceti , repede ii dati ban ,s.a.m.d.. in loc sa incercati sa vedeti poate il schimbati pe respectivul .
normal ar fi asa : "cine greseste plateste " vreti asa?
#25
dagul meu verde...nu am facut eu demo lu danutzz... scz k ti-o zic Big Grin
joc si pe alte servere si totusi nu le fac reclama sa cum faci tu
joc de placere...deci nu inteleg care-i problema
#26
colinda in alta parte
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#27
vad k tu esti ala care ura
#28
baubau Wrote:vad k tu esti ala care ura
verde Wrote:colinda in alta parte

Incepeti?
#29
Waa But.zi.lor .. de ce mama naibii va certati aici la o cerere de UnBan .. parca sunteti inapti ... adevarul ca sunt copil in gandire dar pana la o limita ... imi place Caterinca si alte chestii ... nu imi place sa joc pt rank si sa nu mai stiu sa salut lumea ... si daca te-ai saturat de noi Verde ,,,, de ce mai stai ... sincer acuma ...


daca nu ne inghiti ... sujene ... teoretic vorbind


si vorba cu pupincuristii o am si eu de mult timp dar evit sa o scot la iveala ... ca ii lovesc pe multi atunci ( daca ma intelegi )


lasa ca va fac eu o duminik placuta la toti ... va rup chishioarele .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#30
a inebunit lupu !!:O:O....ce aveti fratilor ??
creca criza asta e de vina..Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)