Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ORIGINAL vs GUZ
#1
Haideti sa va zic eu cum sta treaba... in conflictul dintre cei doi nici ORIGINAL nici Guz nu au nici o legatura... cel care a intrat cu numele ala.. si era scris cu caractere mici nu cu majuscule este un out-sider ...in seara cand a facut guz demo m a sunat sa intru sa dau ban "lu unu original ca are wall + aim" .. si eu am ramas oarecum mirat pt ca stiu cum joaca adevaratul original si chiar ma gandeam cum poate sa fie atat de idiot incat dupa atata timp pe server sa apara intr o zi folosind nush ce panarame de coduri.. nu am putut sa intru in seara aia sa i dau ban pt ca eram prin copou si chiar nu aveam acces la nici un pc ...insa am ajuns aksa si la 4 dimineata mi a dat guz pe mess 2 demo-uri cu ala .."original"..
DACA era guz ala care juca.. ce rost avea sa ma sune si sa mi zica .. hai da i ban...este cusut cu ata alba -vb lu bunica- si sincer sa fiu bag mana in foc pt guz mai ales ca si el si adr sunt adusi de mine pe server..si dupa cum a zis si danutz , cei doi stau intr un apartament si au un singur calculator...
Nu am nimic cu adevaratul original dar nu i luati capul lui guz pt ceva ce nu a facut..
Si totusi daca se insista ca Guz sa nu mai intre pe server atunci ma retrag si eu si adr si restul jucatorilor adusi de mine.. nu vreau sa intelegeti ca e un fel de revolutie dar nu mi se pare corect..

#2
guz mi se pare ok.. dar spune-i sa o lase mai usor cu injuraturile
#3
nimeni nu poate dovedi nimic !
ar trebui sa aiba slot si sa nu se intample faze de genu asta !

e cel mai simplu mod de a rezolva o problema de genu asta de hotii !
#4
dj Wrote:nimeni nu poate dovedi nimic !
ar trebui sa aiba slot si sa nu se intample faze de genu asta !

e cel mai simplu mod de a rezolva o problema de genu asta de hotii !

o mica corectie este 'hoti' doar un singur 'i' astai OFF
si ON: pai atunci dai slot...k oriqm ii jucator bun...dc trebe neaparat cerere...ownerul decide cine merita si cine nu...dak crezi k merita slot dai...dupa ce sa mai faca cerere

bafta Big Grin
#5
e corect cum am spus ...."hotii" - nu este un plural la hoti ci este o remarca la un gen de viata adica hotzie...
#6
dj Wrote:e corect cum am spus ...."hotii" - nu este un plural la hoti ci este o remarca la un gen de viata adica hotzie...


aa scz Wink)..my bad Big Grin...credeam k zici pluralBig Grin

oriqm..dam topic closed?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)