Poll: Data intalnirii:
You do not have permission to vote in this poll.
15.09.2012(sambata)
0%
0 0%
16.09.2012(duminica)
40.00%
6 40.00%
imi este indiferent, vin oricand!
60.00%
9 60.00%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Let's get together!
#16
TOTUSI HAIDETI FRATE, ca e vorba de SERVER, deja ma enerveaza.
Reply
#17
Ok fara el !
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#18
sorry a interveni o problema nu mai pot veni maine scz dar poate ne vedem alta data :d
Reply
#19
usb Wrote:sorry a interveni o problema nu mai pot veni maine scz dar poate ne vedem alta data :d
Smile)) astia nici nu stiu in ce data is Smile))
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#20
Imi para rau dar la aceasta intalnire nu pot ajunge in perioada aia sunt singur acasa si nu pot pleca . Urmatoarea ieseala voi fi prezent , sa ajungem cu bine pana atunci .

Va multumesc pentru intelegere !!!

Bafta tuturor !
Reply
#21
Iulian, Wak, Bogdanel , Rzr , Dey, Bunelu si care mai vin, ne vdm sapt viitoare, sambata sau duminica. Decizia ne apartine.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#22
Nu-i graba, stati linistiti, sa mai intre unul altul pe forum. De vazut oricum ne vedem, stabilim cam joi seara nu?
Reply
#23
Plec la o nunta sambata in Botosani. De ajuns nu cred ca voi ajunge. Ajung duminica dupa ora 18.
Cu alta ocazie. Toate bune.
Reply
#24
DUMINICA BEM BEM BEM BEM! Big Grin
Reply
#25
playa Wrote:
dey1986 Wrote:Nici nu se pune problema ! Poate fi si Sambata , Duminica, Luni etc Smile eu vin la pachet cu Bunelu si poate Grasu !!!
Dey ar fi bine sa nu mi-l mai aduci pe grasu in preajma mea!


da` care-i treaba? Smile)))))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#26
Nu vreau sa par prea fin, dar Grasu are un comportament de badaran, comportament pe care eu nu il mai suport. Poate sa vina, dar in momentul cand v-a depasi limita nu eu voi fi ala care se ridica de la masa Smile
Reply
#27
Smile)) =)))
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#28
pana la urma cand e intalnirea asta ? Smile
oricand ar fi count me in !
Reply
#29
Duminica, Curtea Berarilor, sau in orice alta locatie. Ne adunam incepand cu ora 16:00
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#30
ok i`m in Smile) suna destul de interesant Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)