Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hartile preferat top 5 si hartile pe care le urati top 5
#16
harti care imi plac:
de_nuke
de_inferno
de_cbble
de_train
aim_map

harti care urasc:
de_dust2
fy_snow
cs_deagle5
#17
@edy ..de ce urasti de_dust2 ? asa ca fapt divers! .. acuma imi dau seama de ce erai asa revoltat la campionat cand va pica numa harta de_dust2 Smile)
#18
d2
awp_india
inferno
nuke
cbble :twisted:
#19
de_dust2
cs_assault
de_nuke
de_inferno
de_cbble

+

mothers_tank

Big Grin
#20
Zuzu Wrote:@edy ..de ce urasti de_dust2 ? asa ca fapt divers! .. acuma imi dau seama de ce erai asa revoltat la campionat cand va pica numa harta
de_dust2 Smile)

numi place d2 e prea din trecut arata parca e din primu razboi mondial imi plac hartile putin mai moderne
are grafica nasoala asa mi se pare + ca joc cu tinta galbena Tongue
#21
avantajul de se mai joaca d2 e ca e cea mai echilibrata...in schimb nu mai are nimic fain in ea dupa ce o joci...efectiv d2 e urmatoarea harta dupa cs_assault Smile)
#22
cs_assault e mai avansata ca d2 , d2 nu poti face nika inafara sa te sui pe cutii nika
#23
edy Wrote:cs_assault e mai avansata ca d2 , d2 nu poti face nika inafara sa te sui pe cutii nika


ai dreptate .. pe assault te poti sui si pe ostatici
#24
treci prin acoperis te bagi intre grinzi mai multe pe d2 nici macar scara naiSmile)
#25
edy Wrote:treci prin acoperis te bagi intre grinzi mai multe pe d2 nici macar scara naiSmile)


cum sa nu fie scara pe dust 2 ma Smile) ... inca e scara vopsita in rosu .. nu ruginite ca alea de pe assault Wink
#26
plc
bycastor
d2
inf
fun_allinone
awp_map

urasc
snow
de_dust
aim_map
aim_pistols
fy_inferno
#27
toate plac
#28
d2
inferno
train
nuke
awp india
nuke_iarna
#29
mie imi plac:
de_dust2
de_inferno
mothers_tank
fun_allinone
de_dust

si cele care nu imi plac deloc:
aim_pistols
fy_inferno
cs_deagle5
de_nuke_iarna
de_cabble
#30
imi plac:d2,nuke,train,india,dustyaztec
nu-mi plac:inferno,assault,bycastor,millitia si cs_deagle


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)