Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal-19,20-martie-2011
#31
8 ca la 6 sunt la munca
Reply
#32
pro 8!
Reply
#33
ora 8 ramane! in seara asta,sau pana maine, va anuntam si cu locatia! Daca aveti voi idei si puteti rezerva, spuneti de inainte!
Reply
#34
La liceul energetic in Bularga! e rezervarea facuta de la 20:00 la 22:00. costa 170RON. Daca ne adunam 15 oameni vine 11RON de caciula. Hai sa ne numaram


vine asa: playa+baubau+lol+rzr+danutz+wakkk+mircea radu= 7 lejer pana acum. Danutz a zis ca mai aduce 1, la fel si baubau, deci am fi vreo 9. Marian, care a postat aici nu il cunosc, a zis ca vine si el. deci 10. sss daca are lovele trece si el. Pana acum sunt 11 dintr-o strigare. Hai lejer inca 4!
Reply
#35
+1 prieten kento = 11 - 12 cam asa pana acum!
Reply
#36
+eq !
Reply
#37
ok deci 13-14. zic asa pt ca cu sss e incert, trebuie sa il intreb! daca ar merge si el am fi 14. poate nu se aboneaza si dj si cu ovidiu ca nu mai sunt locuri! Dar oricum pe ei ii primim ca is invitati de onoare! Big Grin
Reply
#38
mai este loc? :d
Reply
#39
pe mn nu ma.ti pus Sad((
Reply
#40
problema e ca la 10 nu prea am cu ce ajunge acasa ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#41
merge si cretu si dundi! Nu e problema! daca o sa fim 16-17, mai sunt care mai iau pauza de tigara, oricum facem prin rotatie nu e problema! Daca o sa fim 17 va fi 10RON de persoana!
Reply
#42
valeu cica la energetica e tot afara! Faceti unu rost de o rezervare intr-o sala undeva! PLS Sad
Reply
#43
daca vii diseara jammin iti dau eu numaru de la sala de la siraj!
Reply
#44
wakkkK Wrote:daca vii diseara jammin iti dau eu numaru de la sala de la siraj!
a sunat baubau la siraj, e ocupat, hai veniti voi altii cu idei cu o sala ceva! pls
Reply
#45
+eu. Bularga, 2 terenuri excelente. Nu va ingheata "OO-le" daca e afara.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)