Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EU ASA AS FACE!.....
#16
oamenii sau plictisit de acest server , nu a adus nimic nou ,
vorbeam cu un prieten care a jucat aici pe server ,bai cei cu serveru al ma us,
ii acelasi de atatia ani , nimic nu sa schimbat ,aceeasi playeri usdj care nu stie sa depisteze un codat , acelasi jammin frustrat , cand un player ii face block ii da kick - ban ce cauti aici pe server dute ma si joaca mario s.a
am vazut mai sus cineva spunand ca a scris pe trenuri ,pe peretii bailor ,mi se pare penibil numai copii aia de 10 ani scriau pe pereti id`ul Smile)sa ii bage in lista fetele..
o idee buna ii aia cu pliantele , sa organizati campionate ,cupe s.a
aa uitasem ceva , dc un admin cu un grad mai mare decat adminu mic , cand da ban/destroy unui player si nu are dovezi ,cum se spune pe aici demo/dovezi nu ii sanctionat ? iar adminu mic cand nu are dovezi ii sanctionat ramane cu slot
ii doar o parere! salut
Reply
#17
bogdan Wrote:oamenii sau plictisit de acest server , nu a adus nimic nou ,
vorbeam cu un prieten care a jucat aici pe server ,bai cei cu serveru al ma us,
ii acelasi de atatia ani , nimic nu sa schimbat ,aceeasi playeri usdj care nu stie sa depisteze un codat , acelasi jammin frustrat , cand un player ii face block ii da kick - ban ce cauti aici pe server dute ma si joaca mario s.a
am vazut mai sus cineva spunand ca a scris pe trenuri ,pe peretii bailor ,mi se pare penibil numai copii aia de 10 ani scriau pe pereti id`ul Smile)sa ii bage in lista fetele..
o idee buna ii aia cu pliantele , sa organizati campionate ,cupe s.a
aa uitasem ceva , dc un admin cu un grad mai mare decat adminu mic , cand da ban/destroy unui player si nu are dovezi ,cum se spune pe aici demo/dovezi nu ii sanctionat ? iar adminu mic cand nu are dovezi ii sanctionat ramane cu slot
ii doar o parere! salut

1.Pai zii tu ce ai vrea sa se schimbe pe server?! e CLASIC, a da am uitat esti pro, fugi tare
2.Tu cand vezi un server, pe undeva prin autobuz(am uitat la tine-n sat nu prea sunt autobuze,ma da o tura pe la iasi), sau alte chestii, iti mai aduci aminte, si zici ia sa intru pe serveru x, ca poate e fain.
3. da-mi un exemplu de situatie in care s-a intamplat asa
4. Ataci degeaba,probabil daca as fi in locu lu jammin te-as agata in cui, tot un cap incuiat ai ramas,si niciodata nu o sa intelegi ,defapt eu nu inteleg ce cauti aici?!



E loc sub soare pentru fiecare!Smile
Reply
#18
Ăsta nu a fost şi admin?

Reply
#19
nu l-as agata in cui pe bogdan, lasa-l sa vorbeasca, are si el dreptatea lui, numai ca ce spune el e invechit! Probabil cineva ia spus chestia cu blockul doar din experienta personala, pacat ca am generalizat. Nu dau eu kick sau ban, nici macar slay pentru flashuri repetate, dar na, fiecare are o parere, trebuie sa fim mai deschisi cu toti. Eu ma bucur ca a spus asta bogdan, dar pacat ca se inseala, dar in acelasi timp a transmis un mesaj care trebuie inteles de toti adminii si care s-a mai comentat odata: deoarece lumea e invatata sa vorbeasca doar ce e rau, un admin slab poate goni 10 jucatori, iar un admin bun poate aduce 2-3. Tocmai de asta am spus ca trebuie sanctionati toti, ca sa scapam de adminii slabi. Eu am facut zilele astea multe demo fara sa dau un ban, pentru ca nu am reusit sa prind in demo codul, chiar daca stiam ca respectivul are, si mi se face scarba cand vad cum au fost multi favorizati.

edit: putini stiu cat am facut eu pentru server, si la fel cum spune si Catalin, mi-am vandut timpul meu liber pe gratis, dar o fac din placere si din respect pentru oamenii care au construit aceasta comunitate: Catalin, Marian si nu in ultimul rand Mihai pentru care am mult respect pentru ca l-am cunoscut in realitate si am vazut cat de mult ii pasa de copii si pentru ca stiu ca el a sustinut serverul doar pentru a se distra copiii GRATIS!

al 2-lea edit: Daca ar fi fost sa ma bazez pe toate relele, poate ca si eu as fi parasit comunitatea de mult!
Reply
#20
adminule care ai culoarea verde pe forum iti multumesc ca ma faci pro fanule, dar sa`ati spun ca numai sunt player demult.
si ce caut eu aici , pai e libera exprimare , nu poti sa interzici nimic, si in legatura cu cei care nu au fost sanctionati uite cateva exemple <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/reclamatii-admini/junkyard-t6660.html">reclamatii-admini/junkyard-t6660.html</a><!-- l -->
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/reclamatii-admini/danutzz-t7147.html">reclamatii-admini/danutzz-t7147.html</a><!-- l -->
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/reclamatii-admini/reclamatie-destroy-fara-motiv-t7500.html">reclamatii-admini/reclamatie-destroy-fara-motiv-t7500.html</a><!-- l -->
o idee ar fi sa bagati harti noi ce se joaca si in pgl forge ,miraje, tuscan poate
leati bagat ,nush , numai joc demult cs
E loc sub soare pentru fiecare!Smile ma bucur ca te simti si tu !
Reply
#21
Trebuie o reforma :lol: cu o noua si stricta constitutie bazata pe legi morale cat si legi de buna functionare a acestui sistem, reguli si sanctiuni egale :lol: daca tot s-a scmb prim ministru hai sa mai scmb si noi ceva Confusedhock: in afara de reprosuri intre noi :mrgreen: multa lumea care a atras dupa ea alta lumeaa a plecat pentru destroy-iuri pr.ost administrate pentru injuraturi sau smechereli figuri, pe cand in regulile date de Catalin sanctiunea este de 1440 de minute de ban... asta e doar un expl.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)