Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De ce AU voie , si de ce NU AU voie ?
#16
DarkManX Wrote:Haha ! pheno ..
Un exemplu concret : pe rox am intreb`o cati ani are ( asta pe la inceput ) si cineva deja sarise "man nu stii ca nu e frumos sa intrebi asta" ...

Stii .. rox , doamna batrana in varsta Smile) nu prea [-( ... :mrgreen:


pai da, s'a trezit un CINEVA, un bagator in seama, care se dadea cavaler in armura, nu rox. rox e fata simpatica si mi'a zis din prima cati ani are :oops:
YES, OH MY GOD
Reply
#17
Frateeeee rox facee cat 1 miliard de emo 2 miliarde de cocalari si 4 de pitipoance AHAHAHHAHAHAHA=))) asa ca nu va mai certati aiurea de la ea
Reply
#18
wakkk , citeste maia atent reply`urile de mai sus .. nu e vorba de rox ... nu se cearta nimeni de la rox , ci despre chestia cu "intrebatu` cati ani are" si ca exemplu am dat faza cu rox , atat tot Smile) lol
DarkManX pwd by Costi™
Reply
#19
Le.am citit maia atenta , da oricum nu e o rusine sa intrebiSmile
Reply
#20
pheno Wrote:
DarkManX Wrote:Haha ! pheno ..
Un exemplu concret : pe rox am intreb`o cati ani are ( asta pe la inceput ) si cineva deja sarise "man nu stii ca nu e frumos sa intrebi asta" ...

Stii .. rox , doamna batrana in varsta Smile) nu prea [-( ... :mrgreen:


pai da, s'a trezit un CINEVA, un bagator in seama, care se dadea cavaler in armura, nu rox. rox e fata simpatica si mi'a zis din prima cati ani are :oops:


Da ..eu m-am trezit atunci sa comentezSmile) chiar nu imi place nici mie sa intreb o fata... sau sa fiu de fata cand e intrebata cati ani are..
sunt lucruri mai interesante de intrebat decat varsta.. cum ar fi : "ai prieten?"
Reply
#21
mi se pare cel mai aiurea sa intrebi o fata"ai prieten?"
mai ales dupa 10 minute de conversatie..
lol
:!:
[scz de offtopic]
Reply
#22
- Ai prieten?
- Nu.
- Vrei sa ne intalnim ?
- Da.

si a doua zi te trezesti cu o baba care statea pe mess.

Morala: intreaba mai intai cati ani are!
YES, OH MY GOD
Reply
#23
=)
mai aveam tipi in lista care..ma intrebau"buna frumoaso..ce faci, ai prieten?"
si habar nu am cn sunt..
si ignore era cel mai simplu
clar cu baieti gen astia:|..
Reply
#24
Fiecare isi urmareste interesul Smile sunt fete la care le merg astfel de replici si la care nu
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#25
Acu la marea majoritate merg=)). ma rog e greu cu fetele ,dar uneori parca iti vine sa le lasi balta si sa iti iubesti tovarasii mai mult ca feteleSmile)
Reply
#26
asta si in cazul nostruSmile) sa tii mai mult la prietene decat la iubiti Tongue
Reply
#27
ahahahahahaa ,as zice ceva da ma abtin>Tongue
Reply
#28
Iza.. Wrote:asta si in cazul nostruSmile) sa tii mai mult la prietene decat la iubiti Tongue
nu exista asa ceva Smile ce ai zis tu si wakk nu exista.Uneori cand ai o iubita/iubit nu mai ai cum sa pastrezi aceleasi relatii cu toti prietenii,pt ca viata ta se schimba intr-un fel anume si oricat ai vrea nu poti!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#29
Gogule eu ma refeream cand iesi dintr.o relatieSmile
Reply
#30
pai cand nu esti intr-o relatie normal ca-ti iubesti mai mult prieteni Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)