Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daca prietena apare in reviste pentru adulti, ce faceti ?
#31
E ciudat sentimentu cred ca prima reactie e sa ma conving eu ca e ea apoi.....fiecare cei trece prin cap........ si pana la urma stai si te ganesti cum zice si proverbu......Daca te-a tradat o femeie, iubeste repede alta! – Heinrich Heine............Smile))
Reply
#32
Sufletzell Wrote:E ciudat sentimentu cred ca prima reactie e sa ma conving eu ca e ea apoi.....fiecare cei trece prin cap........ si pana la urma stai si te ganesti cum zice si proverbu......Daca te-a tradat o femeie, iubeste repede alta! – Heinrich Heine............Smile))


o femeie nu te inseala atata timp cat stii sa-i oferi ce are nevoie... ca si un barbat de altfel... chestia asta cu inselatul..e simpla tare..pentru cine stie cum sa puna problema :-??
noth!ng Heart u-s
Reply
#33
amis Wrote:
Sufletzell Wrote:E ciudat sentimentu cred ca prima reactie e sa ma conving eu ca e ea apoi.....fiecare cei trece prin cap........ si pana la urma stai si te ganesti cum zice si proverbu......Daca te-a tradat o femeie, iubeste repede alta! – Heinrich Heine............Smile))


o femeie nu te inseala atata timp cat stii sa-i oferi ce are nevoie... ca si un barbat de altfel... chestia asta cu inselatul..e simpla tare..pentru cine stie cum sa puna problema :-??
te inseli, nu toate femeile sunt la fel, precum nici toti barbatii sunt la fel! Daca o persoana traieste "nirvana" pentru ca inseala, asta va face mereu, poti sa ii oferi tu tot ce vrei!
Reply
#34
As bagao` la amanet mai bine decat sai furi banii sau altfel zis as transao si as vindeo la kg :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Reply
#35
simplu sun la Daniel si Anca( pompe funebre)
Reply
#36
mda, daca prietenele mele ar fi aparut prin reviste atunci.. as fi fost in romania.. impresar.. sau agent cum ma zic astia... daca apare sotia este cu totul alta poveste... teoretic nu ar trebui sa dai ascultare la altii intro casatorie..chiar si la astfel de aspecte.. mai ales daca implica copii....
Deci din punctul meu de vedere odata cu venirea copiilor, orice greseala atat de o parte cat si de cealalta.. daca ar exista, ar trebuie trecute cu vederea..
Probabil ar fi delicata problema, dar intotdeauna trebuie pusi copii pe primul loc.. si chiar daca e butana sotia, tot mama o striga copii ... deci.. nimic de facut..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#37
Cum scot pozele cu iubitele mele de pe siteurile pentru adulti? :mrgreen:
Reply
#38
playa Wrote:Cum scot pozele cu iubitele mele de pe siteurile pentru adulti? :mrgreen:

WinHTTrack copii situl intreg..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#39
amis Wrote:
Sufletzell Wrote:E ciudat sentimentu cred ca prima reactie e sa ma conving eu ca e ea apoi.....fiecare cei trece prin cap........ si pana la urma stai si te ganesti cum zice si proverbu......Daca te-a tradat o femeie, iubeste repede alta! – Heinrich Heine............Smile))


o femeie nu te inseala atata timp cat stii sa-i oferi ce are nevoie... ca si un barbat de altfel... chestia asta cu inselatul..e simpla tare..pentru cine stie cum sa puna problema :-??
daca femeia ar sti sa spuna ce doreste poate ca barbatul iar oferi!
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)