Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clanul sF descalificat
#1
Clanul sF a fost descalificat si probabil va intrebati ce treaba are campionatul cu comportamentul lor pe forum. Ei bine are foarte multa treaba avand in vedere ca nDy acum cateva zile era admin si a ajuns la un astfel de comportament + cel mai important este ca acest campionat este campionatul comunitatii, si cum nici unul din ei nu mai fac parte din comunitate sunt 100% din exterior!

Rog clanul amx si sgaming sa isi faca bine calculele sa vada care din din ei vor merge mai departe!
#2
Sa inteleg ca nici clanul amx nici clanul sgaming nu vor sa mearga mai departe? Sau nu stiu matematica? Sau vor sa le calculez eu cine merge mai departe?
#3
playa Wrote:Sa inteleg ca nici clanul amx nici clanul sgaming nu vor sa mearga mai departe? Sau nu stiu matematica? Sau vor sa le calculez eu cine merge mai departe?


clanul sgaming merge mai departe!
#4
Scz de oftopic..dupa ce il citeste playa il poti sterge
Noi am calculat scorul nostru..iar skgamimg merge mai departe pentru ca ne-au batut in prelungiri cu 4-2...
#5
nu e offtopic, puteai sa postezi si sa spui, sgaming merg mai departe!
#6
eu credeam ca nu ne mai calificam Smile) am calculat acm si cred ca noi ne calificam deaorece am luat 11 runde cu bK iar voi ati luat 5 si v-am batut in prelungiri Undecided


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)