Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere steam Zeack
#1
1.nick-zeack -213:02:19
2.nume- Paduraru Florin Daniel
3.varsta si nivelul de studii la momentul cererii-18 ani
4.liceul-Vasile Lupu Iasi(pedagogic)
5.Orasul si reteaua din care faci parte , ip ! Iasi,Clicknet -->ip dinamic
6.adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul
<!-- e --><a href="mailto:zeackninu@yahoo.com">zeackninu@yahoo.com</a><!-- e -->
#2
pro
#3
Pro
#4
Contra !

Edit 1 : De ce contra ?! Din cate am observat, majoritatea si-au facut cont pe forum datorita acordarii de steam. Mai toti sunt pe forum de 2-3 zile maxim 1 sapt. Joaca de un an dar abia acum se inscriu si pe forum ? Nu mi se pare normal. Asteapta sa primeasca steam-ul si fug pe alte servere. Dupa parerea mea, steam-ul ar trebui sa se acorde celor care au totusi putina vechime pe server si merita ( totusi se dau niste bani pe steam-ul ala ). Este doar parerea mea.

Edit 2 : Daca tot esti din Iasi, ai putea sa faci un efort sa vii la intalnirile u-s sa te cunoastem si noi !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
darkclan Wrote:Contra !


de ce contra?
#6
mda eu joc pe u-s din octombrie :| daca nu ati obs .Asa e aia mai veki au prioritate dar la altii le dati.... nu ca fac panarama dar ....totusi joc si eu de cv timpBig GrinBig Grin da o sa vad cand mai faceti intalniri poate vin si euBig Grin
#7
zeeacknenek Wrote:mda eu joc pe u-s din octombrie :| daca nu ati obs .Asa e aia mai veki au prioritate dar la altii le dati.... nu ca fac panarama dar ....totusi joc si eu de cv timpBig GrinBig Grin

putintica rabdare !
bafta in tot ceea ce faci !
bine ai venit in U-S !
#8
contra!
#9
cum ramane pana la urma?Big Grin???
#10
De ce nu aveti rabdare? Vi s-a mai spus... Smile
Va grabiti undeva?
#11
contra
#12
Nu ma grabesc, am vazut ca nu a mai spus nimeni nimk (PRO/CONTRA) si-am crezut ca ati uitat de cerere Big Grin
#13
contra
#14
seBs Wrote:contra
verifica inainte de a vota ca faci "frauda" :lol: :lol: :lol:
#15
:lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)