Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere slot Robiii
#1
Nume: Popa
Prenume: Robert
Nick: Robiii, Robs, Untouchable, Cupiii
Varsta: 16 ani
Timp de cand joc cs: 6 ani
Y!M: <!-- e --><a href="mailto:popa.roberttt@yahoo.com">popa.roberttt@yahoo.com</a><!-- e -->
IP:79.112.200.42
Steam id:pureaction
Timp jucat: 84:45:14 - robiii, 143:03:08 - robs, 32:48:53 - untouchable, 35:18:54 - cupiii.
#2
pro!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#3
steam..
#4
Chiar nu vedeti la Model pentru slot ca scrie mare cu rosu ca se vor acorda slot/admin numai celor cu steam?
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#5
Steam imi voi achitiona daca voi primi slot. Imi cer scuze ca nu am mentionat asta de la inceput. Eu oricum joc cu steam pe server, numai ca nu e al meu, dar daca voi primi, imi voi cumpara eu. Intai spuneti-va parerea despre asta, steam-ul nu e o problema.
#6
nu ! prima oara ai steam dupa iti vom acorda slot . Din moment ce ai ore jucate ,te cunosc adminii . ma rog majoritatea , si ai steam atunci slotul este asigurat ! nu ma repet . si sper ca ne`am facut intelesi . Regulamentul se acorda pentru toti !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#7
Intense Energy Wrote:nu ! prima oara ai steam dupa iti vom acorda slot . Din moment ce ai ore jucate ,te cunosc adminii . ma rog majoritatea , si ai steam atunci slotul este asigurat ! nu ma repet . si sper ca ne`am facut intelesi . Regulamentul se acorda pentru toti !


Ba baiatule , vad ca tu dai ordine peaci , Confusedhock: feriti-va ca sare intense bo$$



Prietene las-o mai moale.




Pro ,daca dai o cana de laptic Confusedhock:
#8
stai calm grasutzuleTongue cand are steam are steam personal are slot .. ce e asa de greu de inteles ?
#9
cand va avea steam`ul lui, pro si de la mine Smile. in rest numai bine
#10
wakkkK Wrote:
Intense Energy Wrote:nu ! prima oara ai steam dupa iti vom acorda slot . Din moment ce ai ore jucate ,te cunosc adminii . ma rog majoritatea , si ai steam atunci slotul este asigurat ! nu ma repet . si sper ca ne`am facut intelesi . Regulamentul se acorda pentru toti !


Ba baiatule , vad ca tu dai ordine peaci , Confusedhock: feriti-va ca sare intense bo$$



Prietene las-o mai moale.




Pro ,daca dai o cana de laptic Confusedhock:

nu dau ordine . scurt si la obiect ,celelalte concluzii ,pareri nu ma intereseaza (scuzati off-topicul) ,bineinteles odata cu steamu` va veni si PRO`ul de la mine !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#11
pro! >
#12
Buy steam, got pro.
#13
pro .
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#14
Contra !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
pro pt puchinos, dar sa iti iei steam [-x


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)