Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere marire admin Blaq !
#1
NumeTongueopovici
Prenume:Alexandru
Nick: Blaq
Timp de cand joc pe server : 2 ani ! de un an jumate am adminul
Sustinut (propus) de adminul : cei care isi vor exprima parerea printr`un PRO sau CONTRA!
Timp de cand joc cs : in jur a 6-7 ani , bineinteles cu pauza !
Y!M : <!-- e --><a href="mailtoConfusedtr8_my_way94@yahoo.com">str8_my_way94@yahoo.com</a><!-- e -->
IP : 192.168.1.101
Oras : Botosani, Judetul Botosani
Varsta : 18
steam id : ciosmy

Daca se poate cu acordul tuturor adminilor , bineinteles si a ownerilor .. Sa mi se mareasca accesele . Sper ca activitatea mea pe server (sper sa fie una pozitiva cu o imagine curata) sa va fi creeat o idee si parere buna despre mine (timp de 1 an jumate am adminul si nu am avut probleme remarcabile sau reclamatii ,niciodata ) sa va faca sa`mi dati un PRO , eventual un contra .

Peace out !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#2
pro
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#3
pro
#4
pro!Big Grin
#5
Pro!
#6
si motivul care e?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
folosirea comenzilor gen amx_quit . si celelalte care nu le pot folosi . Plus pentru un pas inainte pentru mine .. un "UPGRADE" daca se poate spune .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#8
Pro !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
pro
#10
nu ai activitate pe forum...
dar PRO
<!-- m --><a class="postlink" href="http://top.csromania.com/index.php?a=rate&u=gh0st">http://top.csromania.com/index.php?a=rate&u=gh0st</a><!-- m --> apasati rating toti adminii , si bifati 5
#11
Pro !
#12
pai iar incep sa creasca adminele si iar vor fi multi! Eu zic sa se dea pe merit si cu motiv. Dupa cum zicea si dj, canci activitate pe forum, si sunt altii care joaca mult mai mult si pe server si nu au facut cerere. Nu am nimic cu marirea adminului tau, dar prin mesajul asta trebuie sa inteleaga lumea ca tre sa ai activitate cand esti admin, nu o mai luati ca un privilegiu, luati-o ca o responsabilitate. Pai mi-e rusine sa ma uit in banlist si sa constat ca cei care nu sunt ocupati ca mine au mai putine ore pe server, iar eu job pana seara si plecat din tara joc mai multe ore ca multi!

Eu zic sa se puna o intrebare celor care mai vor admin: Sigur vrei admin?, pentru ca trebuie sa muncesti mult si daca nu iti faci treaba iti sare adminul foarte usor!
#13
Pro.
#14
dj Wrote:nu ai activitate pe forum...
dar PRO
<!-- m --><a class="postlink" href="http://top.csromania.com/index.php?a=rate&u=gh0st">http://top.csromania.com/index.php?a=rate&u=gh0st</a><!-- m --> apasati rating toti adminii , si bifati 5
In fiecare zi verific forumul . Mai exact din ora in ora . Si in plus eu de 3 zile incoace votez .
playa Wrote:pai iar incep sa creasca adminele si iar vor fi multi! Eu zic sa se dea pe merit si cu motiv. Dupa cum zicea si dj, canci activitate pe forum, si sunt altii care joaca mult mai mult si pe server si nu au facut cerere. Nu am nimic cu marirea adminului tau, dar prin mesajul asta trebuie sa inteleaga lumea ca tre sa ai activitate cand esti admin, nu o mai luati ca un privilegiu, luati-o ca o responsabilitate. Pai mi-e rusine sa ma uit in banlist si sa constat ca cei care nu sunt ocupati ca mine au mai putine ore pe server, iar eu job pana seara si plecat din tara joc mai multe ore ca multi!

Eu zic sa se puna o intrebare celor care mai vor admin: Sigur vrei admin?, pentru ca trebuie sa muncesti mult si daca nu iti faci treaba iti sare adminul foarte usor!

La mine nu se pune problema de "nu stiu admina", "mi`e frica sa folosesc comenzile " , nu stiu . eu doar am vrut ceva mai mult . dar ok ! Cat despre activitatea pe server .. in fiecare zi .. cel putin 2-3 ore , acum sunt un perioada tezelor si intru mai putin.
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#15
pro.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)