Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere marire admin !
#1
Hristos a inviat ! As dori daca se poate sa mi se mareasca adminul cu 1 litera .. aia fiind litera "S" .. nu am destroy .. si am nevoie de el cand gasesc codati . Daca conducerea ar dori sa accepte cererea de marire as fi foarte recunoscator ! Multumesc si o zi placuta in continuare !

Blaq
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#2
Astept un raspuns ... PRO sau CONTRA .. nu ma supar
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#3
uite ca tot fu ziua ta "ti-l dau pe-al meu", adica e disponibil (code)
#4
PRO
#5
Valka Wrote:uite ca tot fu ziua ta "ti-l dau pe-al meu", adica e disponibil (code)

code u nu mai ai admin, pacat ca erai unul dintre cei mai maturi si de treaba admini !
#6
Teoretic ar trebui sa nu mai am, astept sa mi se scoata. Da, a fost decizia mea. Vreau sa ma rezum doar la joc. Poate in viitor, cand se mai schimba lucrurile, sa revin cu o cerere. Oricum, ne-auzim pe server, nu-i bai.
#7
PRO
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
#8
contra
impertinenta ,dusmania si orgoliul lui ma opresc sa.i dau un pro
#9
bogdan Wrote:contra
de ce esti contra ?
#10
bogdan Wrote:contra
impertinenta ,dusmania si orgoliul lui ma opresc sa.i dau un pro
Nu mai fi asa "dusmanos", daca dam citire replicii lui Intense la cererea ta de admin, se regaseste acest comentariu, comentariu pe care pe tine sincer, te prinde mai bine!
#11
Anarchy Wrote:
bogdan Wrote:contra
impertinenta ,dusmania si orgoliul lui ma opresc sa.i dau un pro
Nu mai fi asa "dusmanos", daca dam citire replicii lui Intense la cererea ta de admin, se regaseste acest comentariu, comentariu pe care pe tine sincer, te prinde mai bine!

De unde-i mai scoate-ti frate toti adminii astia? Smile)

Buna observatie Anarchy!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#12
OFF TOPIC : Lasati`l .. daca asa ii place sa fie , eu nu am nimic impotriva . Este alegerea lui si el face ce stie cel mai bine . Nu ma intereseaza ! Topicul a fost facut pentru PRO/CONTRA (si pareri pe langa) . S`a conformat regulilor .. trecem peste !

Astept si alti admini !


Blaq
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#13
Anarchy Wrote:
bogdan Wrote:contra
impertinenta ,dusmania si orgoliul lui ma opresc sa.i dau un pro
Nu mai fi asa "dusmanos", daca dam citire replicii lui Intense la cererea ta de admin, se regaseste acest comentariu, comentariu pe care pe tine sincer, te prinde mai bine!


ce va mai place sa dezgropati mortii :lol: :lol: Daca omu ii CONTRA asta e ... Pana la urma decizia este a ownerilor !! De la mn ai Pro !

Edit : Warn Croko & Valka !!
#14
pai ii dezgrop, ca sa vad omu cum gandeste, cum sa nu. Daca era doar contra scria contra, da a vrut sa-i raspunda "cu aceeasi moneda", minte de copchil.
#15
ce va mai place shaorma Smile) Smile)
chiar nu ma intereseaza ce spun unii. stai chill adriane
fiecare are parerea lui si punct


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)