Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin RazvanelTM
#1
numeTongueetrea

prenume:Razvan
nick (actual si cu care ai mai jucat):RazvanelTM,NELSON
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):
timp de cand joc pe server:  http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=372...5de73a03f8
sustinut de adminul (obligatoriu) :
timp de cand joc CS:7-8 ani cu pauze
YM:razvanpetrea98@yahoo.com
ip:89.33.119.58
oras:Timisoara
varsta:16
steam id: STEAM_0:0:1607765049


Doresc admin pentru a scapa,cat mai repede de codati,am vazut ca sunt din ce in ce mai multi.Asi vrea ca serverul sa fie ce a fost odata,cu playeri cu bun simt cu care sa ai mai mare placerea de a juca.
Nu stiu cat va conta dar vreau sa precizez ca acum vreo 2 ani,tin minte ca aveam intre 200-250 ore,banuiesc ca se poate verifica...
Reply
#2
Observ că nu ai adus pe nimeni pe server, dacă îți aduci 3,4 prieteni care să joace la fel ca tine, e bine și ai pro de la mine Smile baftă
Reply
#3
Nu gasesc nici un steam id STEAM_0:0:1607765049 . Sigur e asta ? Daca ai steam sau iti cumperi steam iti dau admin
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#4
Iar umbli cu minciuni.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#5
Ala ce-ai postat tu nu e steam... steam-ul trebuie sa contina 8 cifre. Orele alea nu stiu daca se mai pot verifica dar stiu ca erai destul de activ. Hai un pro de la mine... daca iti mai iei si steam vb. lui catalin cu atat mai bine. Big Grin
Reply
#6
Danutz nu te supara,dar poti specifica te rog cu ce am mintit?
Wildchild,se pune daca fac rost de steam_ul lui adutultm ?,e varumiu,banuiesc ca il stiti,incerc sa vorbesc cu el,poate mi_l imprumuta,ca din cate am inteles eu s_a lasat...
Reply
#7
tu cam mintz de felu tau
YES, OH MY GOD
Reply
#8
dau steam la 500 ore sau https://forum.u-s.ro/Thread-gh0st-steam-winner, profit de acest post sa rog adminii sau administratorii sa se ocupe de verificarea eventualelor cereri.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#9
got it boss! Deci oferta revine(sau nu a plecat niciodata Big Grin )
Reply
#10
Pe vremuri se da dadeau admine pe baza topului lunar,din cate imi aduc eu aminte,acum mai e valabil?Am reusit sa fac rost de un steam provizioriu,nu e al meu....
Reply
#11
Scump tare 10 euroi =)) zici ca tre sa faci imprumut de la banca pt. ei
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#12
Nu e vorba de bani,dar daca se poate lua admin gratuit,de ce sa mai faci investitia?Sunt si altii fara steam care au admin....
Reply
#13
Este vorba de 10 euro care-i dai doar odata si esti si tu "legal". Adminul oricum il primesti gratuit. Nu ti-am cerut bani pe el. Si sa stii ca astia fara steam sunt foarte putini sau chiar deloc. Multi din lista de admini nici nu mai joaca. O sa vad ce mai zic baietii despre tine.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)