Poll: Ce preferi?
You do not have permission to vote in this poll.
Destroy
31.25%
5 31.25%
Ban permanent
68.75%
11 68.75%
Total 16 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce preferi daca esti pedepsit pe nedrept?
#1
Imaginati-va situatia ca sunteti judecati gresit pe server in ceea ce priveste skill-ul vostru. Ce ati prefera?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Varianta a doua ! Smile
Reply
#3
Eu unul nu prea am vazut sa se aplice comanda 'destroy' pe alte servere.
Reply
#4
Acestea fiind zise, destroy-ul ar trebui scos. Pe principiul ce tie nu-ti place, altuia nu-I face.
Plus ca ban-ul permanent ofera mult mai multe informatii despre acel jucator dat afara pe langa destroy, care nu ofera nici nu numele jucatorului, nici numele adminului si nici motivul destroy ului dupa cum bine stiti.
http://bans.u-s.ro/ban_list.php
Ori dam acces la destroy numai la admini full ori scoatem de tot.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
S-a dezactivat destroy-ul, de acuma veti folosi doar amx_ban timp nume motiv
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#6
11 voturi
cam subtire pe forum... sau sectiunea asta nu e atata de importanta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
cred ca ar trebui pus din nou destroy-ul, ieri a intrat acelasi player cu wall de vreo 3,4 ori, avea ip dinamic si banul nu a ajutat cu nimic
Reply
#8
dvd in fiecare zi intra, mi e si lene sa i mai dau ban
Reply
#9
Apoi ce sa facem daca voi dati destroy si la care e codat si la care nu e codat. Mai bine munceste un admin in plus si ii da gag si slay mereu sau quit decat sa vad ca alungati jucatorii buni. Cand o sa va mai formati un pic ochiul o sa bagam inapoi destroyul.
Reply
#10
Personal sunt de parere ca ar trebui data comanda destroy doar celor care dovedesc ca merita sa aiba acces la ea,cum a spus si adult,azi ii fac 3 poze lu dvd,iese,in 2 min intra=chem adminul VerDe=Rezolvat cu exec(nu le am cu acea comanda da i-a cam schimbat putin mouseu la baiatSmile) )
Deci daca adminii mici nu vor mai avea acces la destroy,asta inseamna ca cineva din admnii cu acces la destroy va trebuii fi on macar pe steam pentru a putea anunta problema(daca este nevesar)
Prea multi codati isi fac de cap pe server,si nu doar aici,metoda de destroy este buna cand este folosita cu cap
Aici mi'am exprimat parerea doar,o zi buna
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)