Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce planuri aveti de revelion?
#1
Ce faceti de craciun/revelion?..Cum vi`l petreceti?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#2
Inca nu stiu, dar daca tot sunt aici, care stie pe cineva care inchiriaza apartament pentru revelion PM URJENT !
#3
Acasa cu prietenii Big Grin
#4
chiar nu stiu.cred ca acasa cu prietena... Sad Sad
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
Dar Ce Jst .. vrei sa facem o micutza chermeaza ca anu trecut de revelion ????


mie chiar mi sa parut Ok

nu stiu voua cum vi sa parut

HF !!!
#6
o sa fiu frant cu prietenii :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#7
Slanic Moldova la un amic...sper sa nu stau in pat ca revelionu trecut si sa fiu determinat a 2 a zi sa mai impusc un caine de nervi...ca asa cum am facut pe 1 ianuarie Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#8
CRIMINALULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
#9
Eu ma duc pana la Polul Nord sa ii fac o poanta lu Mos Craciun inainte de 25 Decembrie si nu stiu daca ajung acasa pana de Revelion!
#10
playa Wrote:Eu ma duc pana la Polul Nord sa ii fac o poanta lu Mos Craciun inainte de 25 Decembrie si nu stiu daca ajung acasa pana de Revelion!
=)) =))
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#11
ikks Wrote:Inca nu stiu, dar daca tot sunt aici, care stie pe cineva care inchiriaza apartament pentru revelion PM URJENT !

Nu cred ca inchiriaza cineva apartamenul numai pentru o noapte,incearca un local ,acolo e posibil sa ai mai mult noroc,dar grabestete ca incep rezervarile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#12
ehehee rezervarile au inceput de mult..mai peste tot e rezervat
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)