Poll: Ce marca de tigari fumati ?
You do not have permission to vote in this poll.
2.) Marlboro
4.08%
2 4.08%
1.) Kent
38.78%
19 38.78%
3.) Dunhill
4.08%
2 4.08%
4.) Pall Mall
2.04%
1 2.04%
5.) Winston
2.04%
1 2.04%
6.) Camel
2.04%
1 2.04%
7.) Slims
2.04%
1 2.04%
8.) Alta marca de tigari
0%
0 0%
9.) Nu fumez!!!
44.90%
22 44.90%
Total 49 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce marca de tigari fumati ?
#16
Nu gasesc niciun motiv sa minti. Nu suntem unul din membrii familiei tale, de care sa te ascunzi. Smile
Ia sa le lasi !
Reply
#17
kent8 de 4 ani jumatate! :lol:
Reply
#18
Nu ma ascund de nimeni . Ba din potriva . Si mama stie :-?..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#19
intense cred ca se referea la croko
Reply
#20
a . ok =)
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#21
Eu inca consider ca sunt nefumator, dar fumez ocazional maxim 5 tigari pe saptamana si incep sa ma sperii ca nu pot sa ma las de astea 5. Sper nu transform aceste 5 tigari, pe viitor, intr-o problema mult mai mare :?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#22
Smile Verde eu zic sa tragi un semnal de alarma.
Lasa-le si pe alea 5. Te asigur ca nu ai nevoie de ele!
Acum cat creierul nu e obisnuit sa-ti ceara doza de nicotina, cat "nu cere plamanu". Ti-ar fi usor sa le lasi de tot zic eu. Si asa e un viciu "murdar": dinti, unghii, plaman, piele, vene, bani arsi.. etc. Smile Te sustin. Poti sa citesti cartea omului.
Reply
#23
sobranie si richmond



glumesc.nu fumez
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#24
Recomand aceeasi carte. Din pacate am lasat-o, si m-am reapucat dupa 1 sapt, si nu din cauza sevrajului, sau prieteni, anturaj etc. Din cauza prostiei de care dau dovada uneori, si-mi dau in cap dupa Smile. Dar suntem oameni..

Mai "greseala" omu.. (cam des).

Numai bine, lasati-le dr.q d tigari ca le las si eu.. ( in curand Smile))) ).
bunicu

edit:
ps. dupa ce am citit juma de carte, 1 sapt n-am fumat si nu simteam nevoia, n-am mai citit.. restu mai sus.
Reply
#25
nu fumez!!..am fumat vreo 5 ani ..!! am vreo 9 luni de cand le,am lasat si ma simt foarte bine ..!!
sanatatea conteza nu banii!!
Reply
#26
fumul dauneazaa ! :mrgreen:
Reply
#27
Kent 4,6,8 :-?? indiferent ..

daca vrei sa te lasi te lasi .. trebuie doar sa iti gasesti alta ocupatie(viciu) .. am incercat o data sa ma las` de fumat 2-3 saptamani ca sa pot tine post calumea .. si in loc de tigari ma duceam sa beau o bere si totusi prietenii mei fumau nu simteam nevoia :-? .. tot ce trebuie e sa vrei sau sa iti gasesti alt viciu (care sa nu iti dauneze)..
Femeiaeste un animal care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele lui.


cs.u-s.ro
Reply
#28
nu zici bine, eu unul de cand m-am lasat, m-am apucat sa lucrez mai mult la conditia fizica, jogging, sala, tenis de camp, fotbal. O alimentatie sanatoasa, m-am ingrasat 2 kg. :lol: dar asta e efect secundar. :lol:
Reply
#29
masa musculara .. nu ca te`ai ingrasat .. ingrasat este atunci cand ai forme rotunde .. Tongue eu anu trecut pe vremea asta aveam 63 de kg .. dupa un an de sala .. adica acum am 73 de kg .. inseamna ca m`am ingrasat?Big Grin desi m`ai vazut Anarchy
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#30
si eu de lunea asta ma las de fumat ca ma apuc de sala ..

am incercat anu trecut sa fac si sala si sa fumez si eram varza la sala , oboseam rapid.. anu asta stiu ce am de facut Smile)
Femeiaeste un animal care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele lui.


cs.u-s.ro
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)