Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care erau Desenele animate favorite:>??
#1
Am facut un topic in care sa aflam care erau desenele animate favorite din copilarie!
#2
De exemlu serialul animat favorit din copilaria mea era "Dragon Ball Z"!!
ce mai vremuri erau 8) alergam de afara de la joaca , ca sa prind desenele astea Smile ce necaz mare era cand pierdeam cate un episod Sad Sad :oops:
#3
erau frumoase... stiu ca mai de mult era si POKEMON Smile) alea imi placeau foarte mult am urmarit cam 1 an de zile desenele alea dupa vreo 3 4 ani s-au dat reluari Smile)
#4
haha ce topic ..Smile) .. favoritele mele erau (acuma multi ani) : dexter si scooby doo Big Grin
#5
tom & Jerry
#6
putei sa faci si un POLL...da dak ii asha mie mior plaqt "Familia de ce?" "The Flinstones" "The Jetsons" "Tom & Jerry" "Pokemon" "Digimon"
#7
manutza bun topic.......ai uitat sa precizezi cu cine vedeai tu dragon ball Z ???? ......nu cred ca mai trebuie sa precizez si io care sunt ale mele .....se intelege de aici care sunt favoritele mele Smile) Smile) Smile) Smile)
#8
Cel mai mult imi placeau Tom & Jerry. Ma uitam in fiecare zi.
In ultima vreme nici nu prea ma mai uit la tv. Doar la serialele de comedie din America.
#9
safta Wrote:manutza bun topic.......ai uitat sa precizezi cu cine vedeai tu dragon ball Z ???? ......nu cred ca mai trebuie sa precizez si io care sunt ale mele .....se intelege de aici care sunt favoritele mele Smile) Smile) Smile) Smile)
asa e Smile) pe la ora 1.45(sau la cat incepeau desenele) eu cu bofanel funeam in casa ori la mine ori la el 8) toti se intabau unde suntem Smile) noi la desene=== SONGOKU :X
#10
we la ce varste au astia pe sv ar trebui sa pui la prezent nu la trecut Smile)....samurai jack. ed, edd and edy sau cum se chema
#11
Ba bun topicul....Smile) preferatele mele au fost Dragon Ball z mam uitat la ele cu sufletul la gura si acum tin minte secvente din desenele alea Smile)) erau la 1:45 Manutza ai dreptate SmileBig Grin si Pokemon au facut legenda Smile) da Dragon Ball z rullz as cauta si acum desenele sa ma uit Smile)
#12
playa totusi nu ai zis la ce desene te uitai u Big GrinBig Grin???
#13
Stie cineva de unde pot lua DRAGON BALL Z toata episoadele ????? .....mai vreau sa le vad .....
#14
Yo le iau acuma de pe torrent mininova Big GrinTongue 4,28 gb
#15
power rangers pokemon digimon dragon ball Z NU RATAM NICI 1 EPISOD !!!! :XBig Grin Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)